Tutorial jak spolszczyć Call of Juarez: Bound in Blood

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Mam 1 pytanie co do tego:

1-czy to będzie działała gdy gra jest przerobiona programem ppf-o-matic3?
 

marzzz73

Użytkownik
Użytkownik
tak , również działa
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki, napisy pasują idealnie, ciekawe czemu UBISOFT nie wprowadził ich do gry
 

przeo0709

Użytkownik
Użytkownik
fajnie ;D teraz tylko czekać na chętnych którzy podłączą się do xlive z taką kopią ;]
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Siema ja mam mianowicie takie pytanie co mam zrobić najpierw spaczować na weve 3 czy spolszczyć ???
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Pewnie jak sie dobrze pokreci to wiele tutulow pojdzie spolszczyc tak jak na 1 xboxa jak dobrze pamnmietam to najmniej 10 gier miało chałupnicze spolszczenie.
 

mati007

Użytkownik
Użytkownik
fajnie ;D teraz tylko czekać na chętnych którzy podłączą się do xlive z taką kopią ;]

Ja się podłączyłem pare dni temu.
 

barowy

Świeżak
Świeżak
Spolszcyłem call of juarez wszystko ładnie i pięknię. Zassałem chronicles of riddick assault of dark athena na x i spolszczenie na pc, i wydaje się że te pliki są inne na x jest plik all.xcd w dialogach a na pc w dialogach dużo wiecej stuffu w spolszczeniu na pc jest plik w notaniku ,,StringsX360_Eng" który zawiera coś takiego // All strings that are specific to Xbox 360
// For example Xbox 360 controller, Xbox 360 TCR

// Standard Messages (Microsoft TCR etc.)
*STD_BADAPP "Gra przestała działać lub stała się niestabilna"
*STD_BADGAMEDISC "Wystąpił problem z używaną płytą. Płyta może być zabrudzona lub uszkodzona"
*STD_BADGAMEDISCCONTINUE "Wystąpił problem z używaną płytą. Płytka może być zabrudzona lub uszkodzona. Naciśnij A, aby przejść dalej."
*STD_PLEASERECCONECT "Podłącz ponownie urządzenie sterujące i naciśnij START, aby przejść dalej"
*STD_PLEASERECCONECTPORT "Podłącz ponownie urządzenie sterujące do portu §LGAME_LOCKEDPORT i naciśnij START, aby przejść dalej"
jest tego więcej ale nie chce spamować wydaje mi się to dziwne więc wyciągłem plik all.xcd i edytowałem w wordpadzie i zobaczyłem że są tam zawarte te same foldery co w wersji na pc, czyli pewnie dało by się skopiować do wersji na x-a tylko problem w tym jak zrobić taki plik all.xcd dodam że jeśli spakuje winrarem i zmienie rozszerzenie na .xcd niby wychodzi mi to ale już jak edytuje wordpadem wychodzi mi coś innego.
 

mati007

Użytkownik
Użytkownik
Gry które da się przerobić (szukałem poprostu gier u Ruskich oznaczonych RUS TXT, więc nie oznacza że wszystkie na 100% się da):
Tomb Raider: Underworld
Call of Duty: World at War
FUEL
Wanted: Weapons of Fate
Red Faction: Guerrilla
Dark Sector
Sonic the Hedgehog
Need For Speed Carbon
Need for Speed ProStreet
Sonic Unleashed
Pro Evolution Soccer 2009
Silent Hill: Homecoming
Armored Core
Grand Theft Auto 4 !!! Widziałem nawet screeny:)
Fracture
Frontlines Fuel Of War
Shaun White Snowboarding
The Incredible Hulk
Burnout Paradise
Saints Row

Oczywiście to nie wszystkie:) Więc jeśli ktoś ogarnięty szukałby spolszczeń to ja moge uploadować te gry na rapida, lub na ********.
 

przeo0709

Użytkownik
Użytkownik
Ja się podłączyłem pare dni temu.

i co były jakieś niespodzianki :D ?? a mam jeszcze jedno pytanie czy jak przerobie sobie fable 1 z xboxa 1 to też będzie ban czy nie ?
 

mati007

Użytkownik
Użytkownik
Żadnych:) i mam nadzieje że tak pozostanie:)
 

przeo0709

Użytkownik
Użytkownik
to fajnie :D ale jak coś się wydarzy to piszcie, bo jak ms nie bedzie banować za spolszczenia to będzie fajnie ;]
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Heh a jak pomyśle ze musieliśmy czekać za takim Falloutem 3 po PL pół roku to mi sie płakać chce... Oczywiście moge się mylić.
 

przeo0709

Użytkownik
Użytkownik
wie ktoś czy da sie spolszcyć obliviona ?
 

Shinnoq

Użytkownik
Użytkownik
Tak spolszczony oblivion to byloby coś, pomimo mojej nie najgorszej znajomości angielskiego ilość tekstu w tej grze przytłacza :/
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
to fajnie :D ale jak coś się wydarzy to piszcie, bo jak ms nie bedzie banować za spolszczenia to będzie fajnie ;]
Jeśli wykryje to da bana bo ms nie zgadza się na kopie gier a jak niby wgrasz spolszczenie na oryginalną płyte ?? nie da się i trzeba zrobić kopię a ms się na to nie zgadza.
 

Daram

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy to normalne że po przerobieniu tej gry test obrazu w abgx360, w Game CRC wychodzi z jakimś błędem ? Załączam SS, nie jest to pełny ss ale wyżej nic nie było tylko info o grze i było napisane że nie ma pliku .dvd i został utworzony. I jeszcze pytanie czy jeśli grałbym taką grą na xboxie Z ODŁĄCZONYM KABLEM DO LIVE czyli ogólnie offline to czy ban jest możliwy?

 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Tak to normalne!
 

swistakf16

Banned
Użytkownik
witam dostal ktos bana na xbl przez wlasnie spolszczenie CoJ bo jestem podlaczony do live ale niechce grac przez net w te gre
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak jestes podlaczony , i masz spolszczonego Juareza w napedzie , to na gwiazdke spodziewaj sie prezentu
 

Do góry Bottom