[TUTORIAL] X-link kai: Co i jak ?

haipehaope

Banned
Użytkownik
Jaki to scrassowany kabel pójdzie na kablu normalnym od routerA??
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
pójdzie ale lepiej jakby był scrossowany
 

haipehaope

Banned
Użytkownik
Zarejestrowałem się na tą stron xlink wgrałem ta aplikacje na laptopa później zrobiłem tą konfiguracje na obrazkach i u mnie jest taki problem że nie ma tych APLIKACJI ze zdj z punktu 5 w tym programie takich jak PUBLIC IP Network card,engine itd wgl ten program ich nie wgl nie widzi jak to zrobić ?? Na konsoli mam poprowadzony kabel od routera i zaloguje sie na Xlink ale gdy wchodze w zakładke graj online to są tylko puste okienka zamiast gier i nic innego nie moge zrobic
 

Pindoll

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam coś takiego. I nie wyszukało mi serwerów. Może dlatego że jeszcze wcześnie rano i nie ma żadnych aren założonych? Wrzucam foto z xkai

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 29341c4789f7c.png

Jak powinien wyglądać ekran w xkai aby były widoczne areny do których mogę się prawidłowo podłączyć ? I czy jak sam bym założył to taka arena pojawiłaby się w xkaiu ?

EDIT

W gdzie pojawił się server, ale ping w xkai był 200 i jak w xboxie chciałem dołączyć to wywalało " Unable to join session " to przez ping?
 

bleszynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Robie tak ale jak się loguję konsola sie wiesza i konie co mam robić panowie
 

scutrex

Świeżak
Świeżak
U mnie tez sie wiesza
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Zapraszam do podforum LiNK'a.
 

SewiKrK

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi niestety program na Win8 nie działa. Czy można uruchomić xlinka na laptopie który nie jest połączony kablem z routerem tylko wifi?
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Nie korzystajcie z xlinka, gdyz to przeszlosc.

Teraz ludzie z RGH grają na LINK .
Poczytajcie o tym.

^ szukamy ludzi do dirta 3 ^

W Call of Duty MW3 gra aktualnie : 42 osob
a w Call of Duty BO2 : 132.
sa to najpopularniejsze gry na LINKU.
My gramy w Dirta 3, niestety ludzi w ta gre, gra bardzo malo. My stale spotykamy sie w 4-6 o 20 kazdego dnia.
Wiec.. jesli ogarnijcie LINK, zapraszamy do gry z nami. ;p
 

SewiKrK

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja nie mam przerobionego xboxa, ale nie mam kasy na live'a więc chciałem pograć na xlinku.
 

Piotr79PL

Świeżak
Świeżak
Jaki LINK?? Podaj stronę.
 

Piotr79PL

Świeżak
Świeżak
Czy muszę połączyć przez kabel konsolę do routera czy może być wifi?? Czym mam w końcu grać przez sieć mając RGH? Ktoś poda mi konkretnej odpowiedzi?? X link kai czy coś innego?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Jeśli masz taką opcję i Ci to nie przeszkadza to zepnij router z konsolą kablem to uzyskasz szybszy przesył danych - ale nie jest to koniecznością czy wymogiem.
a co do grania po sieci to na xlink kai już nikt nie gra, teraz wszyscy śmigają na LINKu
http://xboxforum.pl/link-246/link-tutorial-krok-po-kroku-155683/
 

RemiGelitE

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy potrzebuje do tego Xbox Live gold? Bo nie wiem, sorry za głupie pytania ale jestem początkujący :D
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
Nie, nie potrzebujesz. :/)

pisane na szybko...
 

korczuk

Użytkownik
Użytkownik
Pytanko..

Załóżmy że mam na konsoli RGH, jednak jest do gra przez internet. Czy przez Xlink'a nie dostanę bana grając np. w BF3?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
po 1.nie pograsz w battlefielda żadnego na RGH w trybie multiplayer bo gra nie posiada SYSTEM LINKa
po 2.bana nie dostaniesz bo nie łączysz się z usługą Xbox Live
po 3.nikt już nie gra na Xlinku tylko na LiNK
http://xboxforum.pl/link-246/link-tutorial-krok-po-kroku-155683/
 

buzzboy169

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pomoże mi ktoś ? ?

NA poczatku problem z tym programem, poniewaz gdy najezdzam na pasek to znika.. mam framework 3.0 2.0 i 4.0 i win xp.....
Teraz mam logo pojawia sie i szybko znika .
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1. usun folder z c/users/nazwa konta/app data (folder ukryty) / roaming/xlink kai
2. nikt tego programu nie używa, zaktualizuj fsd i masz opcję grania przez LiNK, nie musisz miec wlaczonego pc podczas gry :)
http://xboxforum.pl/link-246/link-tutorial-krok-po-kroku-155683/

Wysłane z mojego Xperia Neo V przy użyciu Tapatalka
 

jontmj

Świeżak
Świeżak
ten Tutorial ma juz przeszlo rok czasu z karzdym up . som nowe opcje

ja sam szukam i szukam jak to zrobic na link
 

Do góry Bottom