Xbox 360 LT 2.0+, dash 14719 podłączenie do sieci

Gornik92

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Zastanawiam sie czy mogę dostać bana za to, że podłącze sie do live w celu pobrania paru gier XBLA za punkty MS z profilu. Nawet nie miałbym zamiaru grać na live tylko od czasu do czasu podłączyć sie do sieci w celu pobrania jakiejs gry za punkty? Łączyłbym się przez kabel. Jakie jest ryzyko? Zależy mi głównie na dwóch grach takich jak I am Alive i Trials Evolution. Słyszałem, że ostatnio MS nie banuje nawet za granie live. Czy w ogóle jest sens ryzykować tylko po to?

Mam jeszcze takie pytanie troche nie w temacie ale nie będe zakłądał nowego. Ściągnąłem sobie ostatnio i nagrałem gre Ghost Recoon Future Soldier. Nagrałem gre na płycie verbatim prędkościa 2,4x programem clone cd. Gra mi śmiga tylko problem mam w 2 misji jak zabijam tego głównego żołnierza co gada przez telefon, później paru innych przeciwników i przychdzoi taki moment, że nasza ekipa pakuje sie na tyły samochodu i włącza się ekran ładowania i niestety ładuje sie bez końca. Konsola sie nie zawiesza mogę spokojnie wyjśc do dashboardu. Co moze być tego powodem, moze się zle nagrało albo ewentualnie save sie zepsuł?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj zagrać od nowa ;)

a co do bana to ryzyka w praktyce nie ma.
 

Gornik92

Użytkownik
Użytkownik
A mógłby ktoś mi pomóc skonfigurować tą sieć. Podłączam do konsoli kabel ethernet(ten przewodowy) i konsola automatycznie nie chce wyszukać ustawien i domyślam się, że będe musiał je ręcznie wprowadzić?

A co do 2 sprawy to niestety problem nie siedzi w save gry ponieważ usunąłem stary i zacząłem grać od nowa i teraz nawet do tego momentu co wczesniej mi sie zacinalo nie moge dojsc bo zawiesza już mi sie przy 1 loadingu(chodzi o te loadingi w trakcie misji a nie o te które poprzedzaja ich początek) myśle, że problem może dotyczyć porysowanej albo źle nagranej płytki. Chociaż dziwne jest to, że 1 dzień jak grałem to gra mi sie nie zawisiła w tym miejscu co teraz...
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
zrob placzenie mostkowe internetu
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
1. Będziesz miał problem z grami XGD3 i XGD2_AP2.5 (zależy od napędu). Pomoże wgranie TU albo LT 3.0.

2. Nagraj iHAS'em z odpowiednim FW.
 

Sliski125

Świeżak
Świeżak
1. Będziesz miał problem z grami XGD3 i XGD2_AP2.5 (zależy od napędu). Pomoże wgranie TU albo LT 3.0.

2. Nagraj iHAS'em z odpowiednim FW.
A co do grania na XBL trzeba mieć konkretnego Dasha i przeróbkę żeby ryzyko bana było jak najmniejsze ? Czy teraz to już bez znaczenia ?
 

TeHaCek

Banned
Użytkownik
do xbl musisz miec LT 3.0 i najlepiej jak bedziesz wypalal gry xgd3 iHas'em
 

Sliski125

Świeżak
Świeżak
do xbl musisz miec LT 3.0 i najlepiej jak bedziesz wypalal gry xgd3 iHas'em
A wiesz gdzie najlepiej przerobić konsole ? Też jestem z Krakowa może mi polecisz kogoś.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
A wiesz gdzie najlepiej przerobić konsole ? Też jestem z Krakowa może mi polecisz kogoś.
http://xboxforum.pl/uslugi-49/poszukuje-osoby-ktora-przerobi-mi-konsole-1537/

A co do grania na XBL trzeba mieć konkretnego Dasha i przeróbkę żeby ryzyko bana było jak najmniejsze ? Czy teraz to już bez znaczenia ?
Wymagany jest najnowszy Dash i dla potencjalnego bezpieczeństwa najnowsze LT (3.0).
 

Do góry Bottom