Xlink/Leaf czyli sposob na granie po banie

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
nie życzę sobie obrażania mnie... :ban


edit: Proponuje założyc osobny temat z listą graczy Xlink oraz Leaf. Bedzie porządek.
Jestem za! i do tego dodac obok nicku nr GG :p
 

wonsz

Użytkownik
Użytkownik
Co do bana wystarczy w ustawieniach rodzinnych zablokować połączenie xbox live i tyle :p i lepiej grać na koncie nie zarejestrowanym na Live!
Tylko kilka gier, np. Dirt2 wymaga do system linka zalogowania na konto, co wtedy?
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Moglby mi ktos pomoc?
Nie moge nic zrobic w leafie...tzn permission mi nie dzialaja opcje tez nie nie wiem co zrobic...
 

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
jak skonfigurować tego leafa?
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Czy zwykly kabel od neostrady bedzie dobry do polaczenia Xbox - komputer?
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Nie, musisz kupić kabel scrossowany.
 

Nazwa użytkownika

Świeżak
Świeżak
A mam troche inne pytanie bo wyszedl juz LT a niestety mam przerobiana 1.60 i koles mi powiedzial ze nie moge juz przerobic a co gdybym wje... inny naped i gral na oryginalach??jest mozliwosc dostania bana?
 

stonalodz

Użytkownik
Użytkownik
Tylko kilka gier, np. Dirt2 wymaga do system linka zalogowania na konto, co wtedy?

głupoty piszesz. Ja tam codziennie prawie gram w dirta2 przez xlink i nie loguje sie do XboxLIfe
 

Zbyszko8406

Użytkownik
Użytkownik
Witam chcę zagrać w cod2 tylko że jak znajdę hosta na konsoli to klikam ''A'' odlicza do 5 sekund i wywala ''Error Unable to connect to host'' ping do hostującego w xlink mam 21 ms ...


mam coś zle ustawione czy co ???

I jeszcze jedno ....jak daję ''CREATE GAME '' następnie start game to wywala mi komunikat


Nie można odczytać płyty .


1. Wyczyść płytę miękką ściereczką .

2.Ponownie uruchom konsolę .
Doda że płytkę dziś wypaliłem ..zainstalowała się na dysku bez problemu .
w Singlu chodzi normalnie ....
 

Pieter029

Użytkownik
Użytkownik
A mam troche inne pytanie bo wyszedl juz LT a niestety mam przerobiana 1.60 i koles mi powiedzial ze nie moge juz przerobic a co gdybym wje... inny naped i gral na oryginalach??jest mozliwosc dostania bana?
mając ix 1.6 możesz bez problemu wgrać ixtreme LT. Oczywiście jeżeli masz napęd liteon.
 

Nazwa użytkownika

Świeżak
Świeżak
no mam litka tylko koles co mi przerabial konsole twierdzi ze mam juz oflagowana lecz od czasu przerobienia mojej konsoli nie podlaczalem sie do neta
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
KABEL SIECIOWY SKRĘTKA LAN Ethernet RJ45 UTP 30m (930321493) - Aukcje internetowe Allegro

Takim kablem polacze konsole z PC? I czy bedzie dzialal internet oczywiscie [tj. leaf :D]
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Odswiezam pytanko :p
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Tak, będzie działał, ale to zależy również od twojego internetu. Ping nie może przekraczać 30ms, bo się nie połączysz z hostem.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Tak, będzie działał, ale to zależy również od twojego internetu. Ping nie może przekraczać 30ms, bo się nie połączysz z hostem.
Ale na leafie chyba nie ma ograniczenia
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Ale tam nikt nie gra ; >
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
No wlasnie mam Neostrade i ping jest w granicach 70 :(
Ale cos mi sie nie chce wierzyc ze na leafie nikt nie gra :p
 

materostic

Świeżak
Świeżak
przydał by sie jakis nick typka ktory ma server pod cod mw2 :) i prosilby o zaproszenie na leaf'ie moj nick to materostic ;)
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
W każdym programie będą ograniczenia, bo to nie zależy od niego, ale od blokady nałożonej przez M$, która mieści się w X'ie.
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
W każdym programie będą ograniczenia, bo to nie zależy od niego, ale od blokady nałożonej przez M$, która mieści się w X'ie.
Czyli twierdzisz, ze w Leafie na pingu wyzszym niz 30 nie zagram?
 

Do góry Bottom