360Stopni - Numer 3

djkamilos2

Użytkownik
Użytkownik
Numer świetny. Oby tak dalej.
 

Kkekeke

Banned
Użytkownik
Fajny numer.
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
No panowie ! świetna robota ; D
Bardzo miło się czyta wasze wypociny ; D
Pozdro dla całej redakcji Czysta60* ; D
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
nr ZaJe~iStY
oby tak dalej panowie :D
hehe
fajnie sie czyta
ciekawe opinie
czekamy na nr
4 ...
POZDRO :D
 

chewbacca

Użytkownik
Użytkownik
Numer świetny, widać, że coraz lepiej Wam to wychodzi. Mam takie małe sugestie. Mogłoby być więcej screenów z gier, bo chyba aż tak dużo miejsca nie zajmują. Oraz przy podsumowaniu (plusy i minusy) fajnie byłoby ujrzeć krótki opis multiplayera. Np w formie tabelki (taki surowy pomysł)




można ewentualnie zaznaczyć kiedy jest ekran dzielony, a kiedy obaj gracze widzą to samo jak np. w fifie

Chcę zaznaczyć, że moja wiedza jest teoretyczna co do tych trybów rozgrywki (dlatego takie informacje bardzo chętnie bym poznał co do każdej gry). Nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości większości gier, bo na razie z kooperacją miałem styczność tylko na dzielonym ekranie w Army of Two na ps3 u kumpla. Własną konsolę (X'a oczywiście;)) sprawię sobie dopiero za jakiś miesiąc z hakiem, jak zarobię trochę grosza, ale już teraz uważnie przeglądam forum i magazyn ;) <lizodup>

Może to ja jestem ślepy, a może jednak rzadko podawane są konkretne opisy trybu multi, nie mówię tu tylko o 360 Stopniach, ale też o artykułach w gazetach, czy wideo-recenzjach.

Pozdro :p
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Fajny numer 3 ;)

Powodzenia przy kolejnych.
 

yokus

Użytkownik
Użytkownik
chewbacca dzięki za sugestie :) z pewnością w kolejnych numerach postaramy się to zmienić na lepsze :) aby nasz Mag odpowiadał wszystkim naszym czytelnikom :)
 

matias601

Świeżak
Świeżak
wreeeeszcie sie doczekalem, brawo panowie
 

MikeL

Użytkownik
Użytkownik
Z numeru na numer wszystko się poprawia :) Oby tak dalej. Świetnie.
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
A co z kolejnym numerem??znowu poślizg??Aha pozatym super!
 

yokus

Użytkownik
Użytkownik
Nie będzie poślizgu :) pisaliśmy w numerze czerwcowym iż kolejne nasze wydanie będzie 2 miesięcznikiem ze względu na okres wakacyjny. Numer będzie dużo bardziej obszerny a możecie się go spodziewać na początku sierpnia. W nowym numerze kolejne nowosci!! Pozdrawiam
 

Kkekeke

Banned
Użytkownik
Kurde
 

yokus

Użytkownik
Użytkownik
Wybaczcie nam ale aby nie stracić na jakości przekazywanych Wam informacji postanowiliśmy wydać dwumiesięcznik w wakacje. Jak wiadomo wakacje to czas odpoczynku i wielu ludzi wyjeżdża na wakacje. Tak też stało się i w naszej redakcji w związku z tym podejliśmy taką decyzje. Lecz już po wakacjach ruszamy pełną parą!! Dzięki temu co miesiąc dostaniecie porcje recenzji zapowiedzi a także nowinek ze świata Xboxa360
 

Ravven

Użytkownik
Użytkownik
Wakacje to ciężki okres dla wszyskich wydawnictw. Urlopy, wolne z pracy, przerwa w nauce. Poza tym chcemy dla was także przygotować recenzję z Xbox Fun Day. :]
 

norberdo

Użytkownik
Użytkownik
i obszerne informacje wokol Call of Juarez Bound in Blood :)
 

pFKablos

Banned
Użytkownik
Gazeta jest super. W końcu pismo tylko o 360tce i na dodatek w pełni za darmo. Świetnie!
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
dziekujemy za pozytywna opinie :)
 

dzohar

Świeżak
Świeżak
Wg mnie pismo jest stworzone bardziej pod druk niż pod czytanie na ekranie komputera. Na każdej stronie jest masa grafik, łącznie z tłem, które też jest jakąś grafiką. Przez to wszystko na moim laptopie nie da rady tego przeczytać, bo obraz przy przewijaniu wciąż się odświeża, trwa to ok. 2-3 sek. Zgodzę się także z jednym z poprzednich komentarzy, że jasny tekst na ciemnym tle jest męczący.
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
popracujemy nad tym ;)
 

Laksio

Banned
Użytkownik
Super! godne polecenia ! )
 

Do góry Bottom