549zl za monitor 22" FULL HD ?

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
http://www.allegro.pl/item451000716_monitor_lcd_22_benq_e2200hda_full_hd_5ms_wwa.html

549zl za monitor 22" FULL HD ? Powiedzcie mi w czym jest haczyk ?
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

Niema zaraz ci powiem dalczego .
'
http://www.gram.pl/news_8g3iG,q3_215_calowy_monitor_Full_HD_firmy_BenQ_trafil_do_sklepow.html

ja gdybym wczesneij niekupił monitora to kupiłbym taki wlasnie
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

eee... nie czaje . po co monitor w full HD bez gniazda HDMI i DVI ? Chyba to jest ten chaczyk ;/
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

no dziwne bardzo niezauwazyłem no ale pytanie to po co HD ja kniema czym tego przesłac bo do hd to potrzebne HDMI albo DVI z HDCP a tu tylko jest Stary D-Sub

Aha już wiem on ma D-Sub z HDCP niewiedzilem ze sa takie wejscia.Ale ogólnie jak można było niedać nawet DVI żal
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

Jeśli znajdziesz sobie monitor o takich samych parametrach, tylko że z HDMI to cena podskoczy ci nawet o ponad połowę.
W tym haczyk że te modele po 500zł mają tylko cyfrowe wejście DVI (+ S-Video), przez które nie da się wyświetlić obrazu Full HD.
Taki panel można nazwać Full HD, ponieważ matryca ma 1920 x 1080 pixeli co odpowiada temu formatowi.
Nijak ma się to do praktyki.

Jeśli chcemy na prawdę korzystać z dobrodziejstw HD to szukajmy takiego monitora z wejściem HDMI. ;)
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

Andrewww1991 napisał:
Jeśli znajdziesz sobie monitor o takich samych parametrach, tylko że z HDMI to cena podskoczy ci nawet o ponad połowę.
W tym haczyk że te modele po 500zł mają tylko cyfrowe wejście DVI (+ S-Video), przez które nie da się wyświetlić obrazu Full HD.
Taki panel można nazwać Full HD, ponieważ matryca ma 1920 x 1080 pixeli co odpowiada temu formatowi.
Nijak ma się to do praktyki.

Jeśli chcemy na prawdę korzystać z dobrodziejstw HD to szukajmy takiego monitora z wejściem HDMI. ;)
Mylisz sie ten monitor po pierwsze niema dvi tylko stare d-sub a po drugie to przez dvi uzyskasz HD gdy monitor ma HDCP (HD Compatibable czy jakoś tak),jakby te monitory miały dvi to było by swietnei ale neistety mają tylko stare d-sub
 

Defmastero

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

trzeba zauwazyc, ze model BenQ E2200HDA NIE MA slotow HDMI, DVI i kosztuje 500zł~. model BenQ E2200HD(bez A) posiada gniazdo HDMI oraz DVI lecz cena wynosi 800zł~ i tak nieźle...
 

Andrewww1991

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

Defmastero napisał:
trzeba zauwazyc, ze model BenQ E2200HDA NIE MA slotow HDMI, DVI i kosztuje 500zł~. model BenQ E2200HD(bez A) posiada gniazdo HDMI oraz DVI lecz cena wynosi 800zł~ i tak nieźle...
z

Na szczęście ceny dalej będą spadać i technologia wyświetlania obrazu w HD będzie dostępna dla każdego.
Ja ponad dwa lata temu kupiłem monitor benq 19' 4:3 z dvi. Dzisiaj mam podłączoną do niego konsolę. Jakość obrazu jest jak dla mnie jest wystarczająca. Wtedy wydałem 1200zł... A dzisiaj za ten model trzeba wyłożyć niecałe 400zł. Ceny elektroniki zawsze idą w dół (kiedy wchodzi coś nowego), więc za jakiś czas będę starał wymienić go na nowy bo Full HD kusi :)
 

Defmastero

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

ja na Twoim miejscu sprzedalbym obecny monitor za 300-400zl tak jak mowisz i ta kwote dolozyl do 500zl~ przeznaczonych na ten model i tym samym wzialbym sobie e2200hd z dvi i hdmi ;D
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

Maim zdaniem nie warto przepłacać za benq i polecił bym wam LG W2252V, wiem że bez full HD, ale na tej przekątnej i tak tego HD nie zobaczycie :) 740zł kosztuje, HDMI DVI ma
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: 549zl za monitor 22" FULL HD ?

monias napisał:
Maim zdaniem nie warto przepłacać za benq i polecił bym wam LG W2252V, wiem że bez full HD, ale na tej przekątnej i tak tego HD nie zobaczycie :) 740zł kosztuje, HDMI DVI ma
Jezeli uważasz że na takiej przekatniej niezobaczysz HD to sie bardzo grubo się mylisz niebede ci juz tłumaczył dlaczego ale poszukaj sobie w google.
 

Do góry Bottom