720p a 1080p

nowas89

Użytkownik
Użytkownik
jaka jest różnica bo mnie to nurtuje, to i to jest panoramą wiec co to za różnica dla xboxac zy dam mu 1080 czy 720 a tv mam 1080
 
P

Pawlllosss

Guest
Akurat na x-ie ta różnica jest ciężka do zauważenia i na telewizorach o małej ilości cali, też.
 

Grzechu Oo

Użytkownik
Użytkownik
Różnica w rozdzielczości. Ilu ludzi tyle opinii, każde oko zauważy więcej bądź mniej szczegółów. Ale jak tv masz full hd to daj full hd.
 
P

Pawlllosss

Guest
Powiem tak, zwykły zjadacz chleba i gostek który chce sobie od czasu do czasu pograć nie zauważy różnicy.
 

scofield997

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie ma znaczenia przy TV poniżej 37 cali...Nie zauważysz różnicy..z resztą i tak gry na X'a w 1080p można policzyć na palcach u jednej ręki :)
 
P

Pawlllosss

Guest
z resztą i tak gry na X'a w 1080p można policzyć na palcach u jednej ręki :)
Emerytowanego drwala:)
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma znaczenia przy TV poniżej 37 cali...Nie zauważysz różnicy..z resztą i tak gry na X'a w 1080p można policzyć na palcach u jednej ręki :)
Chyba że zbiera gry Arcade co tą opcją mogą się pochwalić.

Różnicy nie zaważysz, chyba że telewizor masz niezwykle czuły, nie wiem jak to jest przy diodach led, ale na LCD ciężko wychwycić różnice, tym bardziej że jak powiedziano gry co mają full hd jest mało, większość to własnie 720p, a do full hd są sztucznie podbijane, co nie sprawia że wyglądają gorzej.

Sprawa jest prosta, jeśli masz tv z full hd włacz sobie ta opcje jeśli nie i ma "tylko" HD Ready to 720p, w jednym i drugim wypadku nic nie stracisz =).
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Jesli masz TV Full HD to widac roznice w wielkosci obrazu, jesli ustawisz 720p to widzisz ze wszystko jest wieksze niz na rozdzielczosci 1080p, otoz; gry sa robione w 720p faktycznie, ale sa dostosowane do skalowania konsoli i dlatego Xbox skalujac na wyzsza rozdzielczosc filtruje tez obraz.
 

Do góry Bottom