Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.8955.0+Avatar/UpdateSPY]

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
 

binki_2009

Użytkownik
Użytkownik

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma za co :p cieszę się że pomogłem.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Kolega $offtopic zawsze robił tak, że ze swojej konsoli jakoś zgrywał Dasha po update i wrzucał razem z Avatarami. Mamy nadzieję, że niedługo ktoś wrzuci, bo widziałem, że ma sporo poprawek. Pozdrawiam.


$offtopic wrzucał tylko na forum a aktualizacja Dasha była dostępna na stronie M$.
 

Ponzio

Użytkownik
Użytkownik
Tyle że jak aktualizację ze strony MS ściągałem, to mi nie chciało zastąpić tej co mialem, więc była to dalej stara wersja... Więc czekamy na kogoś, kto wrzuci porządnie z avatarami. A ta poza tym, to jak się ta wersja sprawuje?
 

Gajos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
szczerze mówiąc nie widzę w ogóle żadnej różnicy. Nie należę do użytkowników, których stać na zakup dodatkowego kontentu w postaci filmów, gadżetów do avatara itd. Wolę kupić grę a tutaj teraz taka możliwość jest :) tyle tylko, że ja mam Live zarejestrowanego na UK i ceny są porażające :) 19,99 funtów za Mass Effecta. W Anglii kosztował ostatnio 5,99 w przecenie :)
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
A mi się po tej aktualizacji najbardziej podoba to, że gierki mniej zajmują po instalacji :d oraz to że dashboard zdecydowanie szybciej chodzi. A z tych "online'owych" funkcji to podobnie jak kolega wyżej też nie korzystam :p
 

Ponzio

Użytkownik
Użytkownik
A instalowałeś także offline?? Jeśli tak, to prosiłbym o jakiegoś linka, bo z tego z góry nie mogę znaleźć, gdzie jest link do samego Dasha. Pozdrawiam.

PS: Link od kolegi nie idzie, więc prosiłbym o coś sprawnego. Z góry wielkie dzięki.
 

Gajos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zaintrygowało mnie to co napisałeś - a dokładnie fragment o tym, iż gry zajmują mniej. Powiedz mi jak to jest dokładnie? Mam zainstalowaną grę Resident Evil 5, która zajmuje w sumie tak samo dużo ~ 7GB. Czy od czegoś to zależy ile taka instalacja będzie zajmowała? I tak orientacyjnie proszę napisz jakie gry instalowałeś i to "mniej" to jest ile dokładnie?

Z góry dzięki :)
 

Ponzio

Użytkownik
Użytkownik
Tak to nie sprawdzałem, ale twórcy piszą o tym przy informacjach i najnowszych update. Ja nie zauważyłem jakichś większych różnicy co do poprzedniego, szybciej na pewno nie chodzi jak kolega wyżej napisał. Jest przydatna opcja wysunięcia napędu, nawet, gdy jest już włożona jakaś gra. Oczywiście wersja bez Avatarów. Czekamy... Pozdrawiam.
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
Instalowałem przez XBOX Live z avatarami. Wg mnie chodzi szybciej ale nie będę się sprzeczał. Ja na razie po aktualizacji instalowałem Fife 09 i jak zajmowała mi 6,0gb to teraz zajmuje 5,7gb. Ale to różnie jest przy różnych grach. Podobno są takie co i 1gb spadnie a są i takie co 100mb. Oczywiście po aktualizacji jeśli chcemy żeby gry zajmowały mniej miejsca to musimy je usunąć z dysku a następnie ponownie zainstalować (w przeciwnym przypadku pozostaną bez zmian...).
Tutaj przykłady:
Left 4 Dead went from 4GB to 3.7GB. That’s a savings of 26 percent!
NHL 09 went from 5.7GB to 5.0GB.
Rock Band 2 goes from 6.3GB to 4.6GB.
Forza 2 went from 5.3gb to 4.7gb (-11.32%)
NHL09 went from 5.7gb to 5.0gb (-12.28%)
COD4 went from 6.7gb to 6.5gb (-2.99%)
CODWaW went from 6.5 gb to 6.4gb (-1.54%)
Sacred 2 went from 6.5gb to 6.3gb (-3.08%)
Left 4 Dead went from 4gb to 3.7gb (-26.00%)
Gears of War 2 : 6.7 GB -> 6.3 GB
GTA IV : 6.8 GB -> 6.5 GB
Call fo duty WaW : 6.6 GB -> 6.6 GB
Call fo duty 4 : 6.5 GB -> 6.5 GB
FUEL : 4.2 GB -> 3.7 GB
Fable 2 : 6.5 GB -> 6.5 GB

Mam nadzieję że rozjaśniło to trochę sprawę z instalkami.

Tutaj oficjalne zmiany wprowadzone w 2.0.8498.0 (zaznaczyłem co ciekawsze wg mnie offline'owe ficzersy :p, a jednak jest jeden że dashboard, a dokładnie XBOX Guide czyli przycisk z logo XBOXa i menu które się po nim pojawia, chodzi wydajniej :p):
* Update that fixes issues with limited games and with dashboard.[3]
* Adds the Avatar Marketplace.
* Adds Games on Demand to the Game Marketplace.
* Community Games rebranded to Indie Games.
* Adds the ability to rate content (Uses a 5 star rating system).
* Introduces Xbox Live Gold Member Veteran Status.
* Improves Netflix.
o Users can now change the instant queue from the console.
o Adds Netflix movie parties.
* Ability to eject tray even when a disc is already inserted.
* Improves Xbox Guide performance.
* Reduces hard drive game installation sizes.
* Adds a Clear Cache option to the storage units.
* Adds a "Prizes" area to Xbox LIVE Primetime.
* Xbox Live Primetime[4] (Summer 2009).[5]
o Play gameshows with your friends over Xbox Live to win Microsoft Points and Themes (For example: 1 vs 100).
* Fixes a vulnerability used to run arbitrary code.[6]
Są jeszcze nagrody dla avatarów o których tutaj nic nie widzę, a które dostajemy w grach (w grach które pewnie niedługo się pojawią).

Link do wersji BEZ avatarów jest tutaj:
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

UWAGA: ja tego nie wrzucałem, więc nie wiem co tam jest. Instalować na własną odpowiedzialność, najlepiej przez XBOX Live :p
Wrzucał to kolega akir19 z własnego dysku w temacie:
http://x360iso.org/oprogramowanie/22625-dash-11-08-09-i-jak.html
więc mu dziękujcie i do niego miejcie ewentualne zażalenia :p
Pozdrawiam.
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Po co umieszczasz to co było??

Już na jednym z tematów było to samo i w drugim podane jak spada miejsce lub robi się. A ten link do wersji z avatarami nie działa i nie ma jeszcze by zainstalować offline. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
A to sorka nie wiedziałem że to już było... To jest wersja bez avatarów.
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
sry ;) późno było i myślałem, że ten drugi odnośnik to do wersji z avatarami, które ktoś już podał ale to było do starej wersji.
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
Spoko ;)
 

holi3

Świeżak
Świeżak
Luknijcie ten update, choć wg ten dash z pierwszej strony też powinien działać >> MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
PO WIEKI CHWAŁA TEMU DOBREMU USEROWI !!

juz 3 dzien mnie ******* z nowym wolfenstainem zalewala gdy odnalazlem ten post i w koncu cos zadzialalo :) CHWAŁA!!
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
W jakim temacie był ten post, jeśli mógłbyś podać?
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Po co ci ten temat jak tam masz w cytacie link do pobrania? Czy chodzi ci o coś innego?
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
Tak pytam z ciekawości bo tyle szukałem tego update'a i nie znalazłem a widzę, że jednak jest wersja full. I przydało by się na przyszłość, do kolejnych aktualizacji.
 

maciek1422

Użytkownik
Użytkownik
PO WIEKI CHWAŁA TEMU DOBREMU USEROWI !!

juz 3 dzien mnie ******* z nowym wolfenstainem zalewala gdy odnalazlem ten post i w koncu cos zadzialalo :) CHWAŁA!!
A to jest wersja z avatarami ???
 

Do góry Bottom