Assasin Creed Problem gra przestała działać

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kasq

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem gralem sobie dosc dlugi czas w AC az tu nagle gra przestala dzialac :/ wkladam plytke zaczyna odczytywac pojawia sie czarny ekran i nic.
Nagralem 2 raz z obrazu i dalej to samo
Znalazlem AC PL nagralem i tez nie chodzi
O co moze z tym biegac ???

Nagrywam na DVD+R DL Verbatim

BenQ Premium i eXtreme 1.41
 

Damian848

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

Poczekaj jakąś minutke lub dwie , powinna zaskoczyć - też miałem coś takiego , póżniej uruchamiało się już z miejsca. Chociaż mówisz że grałeś już i ci sie zawiesiła , wiec może to zupełnie inny problem.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

heh moze to wina savy'ów :p jak będziesz czekał na czarnym ekranie minutke i to niepomoze to usuń savy z AC i zobacz....
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

moj kolega mial nagrywarke LG i jak nagrywal np. na philipsach to gra potrafila chodzic 2 godziny, wylaczyl i wlaczyl konsole i juz parlamentarnie nie działała
 

Pedro28

Banned
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

mój kolega mniał ten sam problem.gra wypalona na liteonie tez nie chciala ruszyć pognałem do chaty po swoją wypaloną na LG i też lipa. problem leżał widocznie w czymś innym niż wypalarka stwierdziliśmy że to savy, usunął i też nie pomogło. co dziwne jak odłączyliśmy dysk twardy gra ruszyła jak by nigdy nic.i podejrzewam że u ciebie będzie tak samo.odłącz dysk i załącz grę powinna zajarzyć.
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

Wydaje mi się że gra ma problem z ładowaniem się na napędach Benq - dziwne ale u mnie i u kolegi na benq nie chodzi a u innego znajomego który zmienił napęd na LiteOn śmiga aż miło. Dodam że ta sama płytka...
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

ja dodam że mam benq i gra normalnie działa.... więc może bardziej to zalezy od flasha napędu (jaką prędkość wybraliśmy podczas flashu) a nie od samego napędu
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

WReki napisał:
ja dodam że mam benq i gra normalnie działa.... więc może bardziej to zalezy od flasha napędu (jaką prędkość wybraliśmy podczas flashu) a nie od samego napędu
Reki a jaką masz prędkość napędu ? Ja mam 12x - czy to możliwe że to przez to AC nie działa ?
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

calis napisał:
WReki napisał:
ja dodam że mam benq i gra normalnie działa.... więc może bardziej to zalezy od flasha napędu (jaką prędkość wybraliśmy podczas flashu) a nie od samego napędu
WReki a jaką masz prędkość napędu ? Ja mam 12x - czy to możliwe że to przez to AC nie działa ?
ja mam najprawdopodobniej 8x ale niejestem pewien :p co do tego że AC niechodzi to wczoraj po przełączeniu XO do zwykłego LCD miałem ten sam problem... czkałem 5 minut gra sie nieotwiera, wziełem wyłączyłem konsole i zostawiłęm gre w napędie potem uruchamiam konsolke sprawdzam wiadomosci na XBL klikam w Dashu na Zagraj w gre i baaaa gra działa . sam niewiem czego to problem
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

WReki napisał:
calis napisał:
WReki napisał:
ja dodam że mam benq i gra normalnie działa.... więc może bardziej to zalezy od flasha napędu (jaką prędkość wybraliśmy podczas flashu) a nie od samego napędu
WReki a jaką masz prędkość napędu ? Ja mam 12x - czy to możliwe że to przez to AC nie działa ?
ja mam najprawdopodobniej 8x ale niejestem pewien :p co do tego że AC niechodzi to wczoraj po przełączeniu XO do zwykłego LCD miałem ten sam problem... czkałem 5 minut gra sie nieotwiera, wziełem wyłączyłem konsole i zostawiłęm gre w napędie potem uruchamiam konsolke sprawdzam wiadomosci na XBL klikam w Dashu na Zagraj w gre i baaaa gra działa . sam niewiem czego to problem
Może to głupio zabrzmi ale jeżeli problem się powtórzy a masz konsole leżącą to spróbuj ją postawić pionowo. Gdzieś wyczytałem że pomaga :)
 

00BASTER00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

Dokładnie Calis u mnie postawienie x stojaco pomaga. Jak nagram płytkę to chodzi, po ok. 2 godz wyłącze konsolę włączam jeszcze raz i lipa :-\ ale jak konsola odpocznie\ostudzi się to odpala gre normalnie w takiej pozycji jak wczesniej nie chciała :p
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Assasin Creed Problem gra przestała działać

lol macie ludzie problemy ... gra na początku zgrywa dużo do cache i za pierwszym uruchomieniem trzeba czekac naprawde długo ....

ja też pierwszy raz panikowałem ... czekałem pare minut i myślałem że źle wypalone ... później polecili mi na forum żebym czekał tak aż będzie działac .. no to poczekałem z pare minut i nagle zeczęło działac ... później już wystarczyło czekac tylko z 2-5 sekund ...

ostatnio znowu musiałem czekac dosc długo bo aktualizowałem jaką inną gre i widocznie cache się opróżniło (jak w GTA ) i znowu musiałem czekac pare minut ....

ta gra już tak po prostu ma ... na początku się długo wgrywa żeby podczas gry nie było problemów z teksturami jak np. w GTA IV
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom