Assasins Creed IV Xbox 360 - Problem z jakością grafiki...

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam mam pewien problem. Mianowicie posiadam Xboxa 360 i do niego parę gierek (oryginalnych). Gram na Telewizorze LG 46 cali FULL HD LED i grafika jest świetna w wielu grach lecz ostatnio natrafiłem na coś dziwnego w ACIV. Mianowicie odczuwam takie wrażenie, że jest ona jakaś za jaskrawa i jest czasami np na Hawanie taka jakby podeszło się do telewizora (wiecie chyba co mam na myśli) oczywiście to jest mały problem ale zastanawia mnie o co chodzi bo nigdy tak nie miałem ogólnie mam GTAV,ACII,ACIII i tak nie było tylko w tym tak jest. Może instalacja na dysku coś by dała? Sam nie wiem choć mi wydaje się to za jaskrawe niz to jak patrze na filmikach.
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Może masz włączony kontrast dynamiczny na TV?
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie właściwie to raczej nie. Jak mówię jest to lekkie pogorszenie grafiki ale no jednak jest (ta jaskrawość w tej hawanie i grafika tak jakbym podszedł do TV) jednakże jak mówię prawdopodobnie nie mam tego włączonego bo i kanały na TV jak i gry (z tych kolorowych to GTAV też ładnie działało) ale nawet jeśli to może wiesz gdzie mam wejść bo ja za bardzo się nie orientuję :D Jak masz LG to może wiesz.
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Wchodzisz w ustawienia, ustawienia obrazu i tam będziesz miał.
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja wprawdzxie nie mam LG, ale powiem ci tylko, że też mam wrażenie podobne, patrząc na AC4. więc może po prostu, ta gra tak ma?...kwestia jedynie ustawień, w tv bym się nie doszukiwał problemu.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Według mnie to już jest taki efekt w grze, sam gram na TV 42" i mam w niektórych momentach podobnie. Próbowałem coś kombinować w ustawieniach obrazu, ale prawie nic to nie dało. W innych grach obraz w porządku.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
U mnie jest to samo , w jakiś misjach miałem straszny obraz , za to w forza horizon mam obraz IGIEŁKA !!
 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W sumie jak tak patrze to nie jest źle lekko pobawiłem się kontrastem w TV i jest już bardzo fajna grafika :D Temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom