Assassin's Creed Brotherhood , pomysł na odpalenie ?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

borysziom

Banned
Użytkownik
lipton nie działa, trzeba czekać :)
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - IMG 0388

Oto link dla niedowiarków. Poprzedni zdjąłem bo były na nim dane mojgo konta:/
 

michal353

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, ile razy wam to trzeba powtarzać. NIKT NIE ODPALI TEJ GRY DOPÓKI DOPÓTY NIE WYJDZIE LT+! I po co się co chwila pytacie "a dlaczego mi nie chodzi", "a co zrobić żeby poszło", "a ja mam samsunga i czemu mi nie chodzi". Ja sciągnełem ACB, ale nie wypalam płyty, bo wiem, że mi nie odpali więc czekam cierpliwie na LT+ i po co tu więcej pytań? Najlepiej zamknąć wszystkie tematy o tym jak odpalić ACB lub NFSHP i wznowić rozmowy po wyjściu LT+.
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie, ile razy wam to trzeba powtarzać. NIKT NIE ODPALI TEJ GRY DOPÓKI DOPÓTY NIE WYJDZIE LT+! I po co się co chwila pytacie "a dlaczego mi nie chodzi", "a co zrobić żeby poszło", "a ja mam samsunga i czemu mi nie chodzi". Ja sciągnełem ACB, ale nie wypalam płyty, bo wiem, że mi nie odpali więc czekam cierpliwie na LT+ i po co tu więcej pytań? Najlepiej zamknąć wszystkie tematy o tym jak odpalić ACB lub NFSHP i wznowić rozmowy po wyjściu LT+.
A widziałeś post powyżej Twojego??? :) U mnie odpala na Liteonie 1 na TL. Obraz od GLOBAL nie patchowany:)
 

michal353

Użytkownik
Użytkownik
A widziałeś post powyżej Twojego??? :) U mnie odpala na Liteonie 1 na TL. Obraz od GLOBAL nie patchowany:)
I co z tego, że tobie chodzi jak wszyscy inni mówią, że im nie odpala. Mam wrażenie, że niektórzy o mało w gacie nie popuszczą, bo oni koniecznie już chcą grać w ACB. Jakby nie można było poczekać ten niecały miesiąc na LT+. Przecierz ta gra nigdzie wam nie ucieknie. Cierpliwości.
 

Kolotek

Użytkownik
Użytkownik
YouTube - IMG 0388

Oto link dla niedowiarków. Poprzedni zdjąłem bo były na nim dane mojgo konta:/

Nie rozumiem tego filmiku - CO z tego , że uruchomił jak **** wie jak to zrobił
 

darec1

Banned
Użytkownik
Ja ta czekam na pachera,LT+ mnie urzadza bo bardzo trudno jes zmienic firmware napedu.W dodatku nie mam klucza ;(
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Tak naprawdę to mi ta gra poszła przy okazji. Nowy dasch wgrałem tylko pod kątem kinect a AC:B odpaliłem z ciekawości czy mi pójdzie....
 

mechanik201

Świeżak
Świeżak
YouTube - Assassins Creed Brotherhood XBOX360 (AP25 to AP20 Patch) Working! new dashboard

Install Notes:
1. Open ap25patch-xbox360.exe and select the path for Assassins Creed Brotherhood iso.
2. Hit the patch button and wait until it finishes.
3. Burn the new image to DVD and play :) no other updates required.

Apply the patch, then burn it to the dvd it will not work otherwise.
If you're in any way related to Ubisoft and their companies, you cannot download this.
Surveys make the difference between human beings and automated bots.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Ja już nie szczymie proszę jakiegos moda o zamknięcie tego durnego tematu.
 

pablisim

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej go nie zamykać bo i tak zaraz powstanie nowy taki sam..........:/ Lepiej już niech śmietnik będzie w jednym temacie. Po co je mnożyć????
 

mechanik201

Świeżak
Świeżak
to popuść. Forum jest po to by wymieniać się informacjami. Jeśli cie to razi nie musisz się wypowiadać.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Tylko to co ty podałeś w poprzednim poście było wałkowane 100 razy i to jest fake czytaj poprzednie strony a się dowiesz.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
Ja już nie szczymie proszę jakiegos moda o zamknięcie tego durnego tematu.
Popieram, ale samo zamknięcie tematu i wyj****nie do kosza nic nie da, bo siedzi tu garstka osób którzy są w temacie na bieżąco i ma nerwy, żeby co parę stron robić podsumowania zebranych informacji i należałoby zrobić jeden temat z tych podsumowań, wkleić na główną i zamknąć. I ewentualnie dopiero wtedy pytać co dalej.
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Informacje zebrane w przeciągu 30stron można upchnąć na jedną a i tak nic z tego nie wyniknie dlaczego ? to proste ponad połowa to spekulacje,kombinowanie reszta albo ma spoff albo akurat stary/beta dash i się jara dajcie spokój mało macie innych gier ? jak się pojawi coś pewnego powtarzam to po raz kolejny znajdzie, się na forum lada momęt jedyne czego wam potrzeba cierpliwości no i zacznijcie myśleć sami.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom