Assassin's Creed Brotherhood, Problem

Buszi69

Użytkownik
Użytkownik
Siema, widzialem podobne tematy, ale jestem zielony w tych wszystkich patchach i innych takich i poprostu nie rozumiem tego wszystkiego a potrzebuje pomocy. Sciagnalem sobie AC Brotherhood, zainstalowalem i kiedy wlaczam ekran sie staje czarny i nic nie idzie dalej... nawet zeby wyjac plytke musze resetowac konsole, bo inaczej nie da rady, taka jedna wielka zwiecha ;D Co to jest?! Zrobilem wedlug tego tutka http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html i nic... Pozwole sobie zapozyczyc screena z abgx'a, bo kolega z forum mial tak samo jak ja Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym! . W czym problem? Mam wersje Russound by Andi, naped lite on, przerobka lt+, dash z kinecta (ale dokladnie nie wiem jak sprawdzic ktory^^) Prosze powiedzcie mi, co mam zrobic, jak ominac te cale ap25 i zmienic wave (chyba, ze na lt+ moze byc wave9) Bardzo prosze wytlumaczcie mi wszystko krok po kroku :) PROSZE! :(
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
Problem jest w kopii gry. Musisz sobie ściągnąć inną wersję Assassyna niestety.
 

Buszi69

Użytkownik
Użytkownik
A jak juz sobie sciagne inna to jak obejsc to ap25 i wave 9 ? Mog bys moze podac mi jakis dobry link do torrenta z gierka? Ten z naszego forum myslicie, ze bedzie dobry? http://xboxforum.pl/*******-f25/assassins-creed-brotherhood-2010-lt-multi10-pl-78028.html
 

Nevill

Użytkownik
Użytkownik
Wykonaj punkt 3 i 4, bez modyfikacji wave i pokaż screena z abgx
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Gdzieś na jakimś trackerze czytałem że wersja RUSSOUND z polskimi napisami nie śmiga na LT+. Sam mam wersję ACB wersję Global (Eng) i śmiga elegancko na Lt+. Polecam pobrać właśnie tą wersję.
 

Buszi69

Użytkownik
Użytkownik
Wykonaj punkt 3 i 4, bez modyfikacji wave i pokaż screena z abgx
Moj screen wyglada identycznie jak ten co podalem (co prawda to nie moj, ale taki sam :) ) czyli ten --> Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!


Gdzieś na jakimś trackerze czytałem że wersja RUSSOUND z polskimi napisami nie śmiga na LT+. Sam mam wersję ACB wersję Global (Eng) i śmiga elegancko na Lt+. Polecam pobrać właśnie tą wersję.
neo937 mogl bys podac mi jakis link do takiej wlasnie wersji? Bo szczerze to zalezy mi, zeby byly napisy a takie z napisami znalazlem tylko te Russound. Teraz pobieram to z naszego forum, bo autor napisal, ze smiga, bo sam sprawdzal na konsoli ( http://xboxforum.pl/*******-f25/assassins-creed-brotherhood-2010-lt-multi10-pl-78028.html ) Ale skoro mowisz, ze lepiej miec wersje eng to mogl bys mi podac link do torrenta? Moze masz jakis gdzie jest duzo seedow albo cos ;D jezeli nie, to sam poszukam czegos dobrego :)
 

Nevill

Użytkownik
Użytkownik
Do wersji RUSSOUND nie ma tego patha, dlatego ci nie zmienia ap25. Musisz pobrać wersje Global.
 

Buszi69

Użytkownik
Użytkownik
Sciagnalem wersje Global. Moglibyscie powiedziec mi jak to teraz prawidlowo nagrac? :D Zmieniac wave? Jak tak, to na jaki? To ap25 to w abgx sie zmienia, no nie? tzn, wyswietla mi, ze zweryfikowano i jest na zielono, wiec raczej ok ;D Ale wave trzeba zmieniac, czy moze zostac 9? Mysle, ze teraz w koncu sie uda zagrac :)
 

Do góry Bottom