Assassin's Creed Brotherhood - Screen Tearing

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Czy to normalne że w ta gra często gubi Synchronizację Pionową ? Szczególnie jak Obraca się kamerę w bok bardziej Dynamicznie.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
Skoro jeszcze nikt nie odpowiedział to normalne i nikt tego nie zauważył :) Dla mnie gra miała przepiękną grafe i byla super. Na Screen Tearing (cokolwiek to znaczy) nie zwracałem nigdy uwagi.
 
M

MaverickPL

Guest
Normalne to raczej nie jest, a przynajmniej nie powinno byc. Niestety u mnie dzieje sie tak samo.
 

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
To jest normalne bo jest to zabieg celowy wykonywany przez twórców - brak v-synca dodaje kilka klatek. Muszę jednak przyznać że dziwi mnie to strasznie - na pc wyłączenie v-synca daje z reguły jakies marne 2fps więc nie sądzę by na xklocu dawał więcej, dlaczego więc nie ująć czegoś z grafiki w celu dodania fps? Przecież brak v-synca to jest czasem masakra (zależy jak owy tearing jest duży). Kto grał w Uncharted 1 ten wie o czym mowa, tearing w tej grze to tragedia.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To jest normalne bo jest to zabieg celowy wykonywany przez twórców - brak v-synca dodaje kilka klatek. Muszę jednak przyznać że dziwi mnie to strasznie - na pc wyłączenie v-synca daje z reguły jakies marne 2fps więc nie sądzę by na xklocu dawał więcej, dlaczego więc nie ująć czegoś z grafiki w celu dodania fps? Przecież brak v-synca to jest czasem masakra (zależy jak owy tearing jest duży). Kto grał w Uncharted 1 ten wie o czym mowa, tearing w tej grze to tragedia.
A w CS'ie 1.6? Jak wyłączyłeś synchronizację pionową to wyłączało Ci ogarniczenie z 60 fps do nawet pińcuset (oczywiście jak masz dobrego kompa :D

Ja w AC:B nic takiego nie zauważyłem - grało się bardzo dobrze
 
jest tak .. prawda :_ ale mi to nie przeszkadza :_ Może to zrobione dla PS3 było bo tam tnie . i na x'a już tak zostało
 

piootrek15

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie dotyczace Assassins Creed Brotherhood. Niedawno dostałem tę gre ale czy moge ja uruchomic, ponieważ mam flasha konsoli LT1.1 i nie wiem czy jak ją uruchomie to wtedy przestaną działać mi wszystkie "kopie zapasowe" albo konsola nie zostanie zbanowana?
 

XMigda

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie dotyczace Assassins Creed Brotherhood. Niedawno dostałem tę gre ale czy moge ja uruchomic, ponieważ mam flasha konsoli LT1.1 i nie wiem czy jak ją uruchomie to wtedy przestaną działać mi wszystkie "kopie zapasowe" albo konsola nie zostanie zbanowana?
kopie beda ci dalej dzialac ale te nowe nie tj-fable 3,assassins creed brotherhood i need for speed hot pursuit,i jesli uruchomisz teraz na lt 1.1 to dostaniesz oflagowany nie zbanowany czyli jak podepniesz sie pod neta to dostaniesz zaraz bana jedynem wyjsciem jest lt+
 

Do góry Bottom