Bacup dysku / slim

djremix

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam dysk 250gb i chce zgrać z niego dane na pc żeby później wgrać na 320gb. Jakim programem to zrobić? Wyjełem dysk z x'a i to zwykła sata, rozumiem że nie potrzebuję przejściówek?!
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możesz zrobić tak jak piszesz, jednak ja zalecałbym Tobie przenieść całą zawartość ( profile, tematy, DLC, itd, BEZ PEŁNYCH WERSJI GIER ) na pamięć flash ( pendrive, cokolwiek ). Jak zakupisz nowy twardy dysk to zrzucisz to spowrotem na konsolę.

Wpierw musisz dostosować pendriva.
Wszystko robisz z poziomu konsoli.

Więcej info tutaj: Przenoszenie zawartości konsoli Xbox | Kopiowanie lub przenoszenie zawartości konsoli Xbox | Pamięć masowa dla konsoli Xbox 360 - Xbox.com
 

Remix27

Banned
Sam profil dcl save na pendrive. Gry se od nowa zainstalujesz z plyt . Szkoda czasu na przenoszenie bo to krotko by nie trwalo raczej.
 

djremix

Użytkownik
Użytkownik
ok tylko jakim programem na pc to potraktować?! interesuje mnie przeniesienie kilku pełnych gier ponieważ je akurat kupowałem z kont allegro więc nie mam możliwości ich ponownego pobrania.Profil i normalnie kupione gierki to sciągne z net'a
 

djremix

Użytkownik
Użytkownik
A może po prostu uzyc hdclone i sklonować dysk?? przejdzie?
 

djremix

Użytkownik
Użytkownik
Teraz to mam problem. Zrobiłem clona i dysku wogóle konsola nie widzi! co zrobić?!
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
pewnie juz sie niewiele da.
 

djremix

Użytkownik
Użytkownik
Sam podołałem i rozwiązałem problem. Zatem informacja dla wszystkich. Nie da rady sklonować dysku chyba że są tej samej wielkości. Jeżeli jednak ktoś jak ja namiesza i dysk przestanie być widoczny programem hdhacker wgrywamy firmware odpowiedni do dysku np. hddss320.bin (gdzie liczba wskazuje wielkość hd). Następnie wszystkie dane z dysku kopiujemy na drugi programem xplorer360(ala total commander).
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a wystarczylo programem horizon wszystko skopiowac z dysku na pc i wgrac na nowy, ja tak zrobilem
 

Do góry Bottom