Bad Company 2 rozmowy w czasie gry...

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
gdzie się ustawia w tej grze kogo ma być słychać podczas grania? Wczoraj grałem i jacyś kolesie rozmawiali po francusku i nie mogłem ich nigdzie wyłączyć, a w przyjaciołach ich nie miałem bo nigdy nie dodawałem. Jak ograniczyć listę słyszalnych do zaproszonych ewentualnie do dodanych przyjaciół?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie wiem jak to dokładnie jest w BC2, ale wchodząc w 'ostatnio granych' masz profile ludzi z którymi ostatnio grałes i mozesz ich wyciszyc. Jesli masz grupę to w opcjach grupy poszukaj 'rozmowa w grupie' wtedy słyszycie tylko siebie nawzajem
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
to t wiem ale zapodałem wczoraj szybką grę i przydzieliło mnie do jakiejś gry i słyszałem rozmowy kolesi i nie mogłem ich nigdzie wyłączyć (nie znalazłem), w tym problem, może jakiś błąd serwerów ?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a kiedyś miałeś inaczej? jak się gra w gry zespołowe i się nie jest w grupie to zawsze się słyszy ludzi ze swoich teamów. cież się, że oni normalnie gadali, ja jak gram to zawsze trafię na jakichś niewyżytych hamburgerów w wieku 10-14 lat i mi śpiewają :)
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
no gdyby było tak zawsze to bym się nie pytał w MoH można ustawić kogo głos ma być słychać np wszyscy z drużyny, przyjaciele z listy przyjaiół lub nikt. Jeżeli nie ma takiej funkcji w BBC2 to znalazłem jej mały minusik w stosunku do MoH , reszta zachwyca jak do tej pory
 

Szymek85

Świeżak
Świeżak
Nie będziesz ich słyszał jak stworzysz sobie podczas gry własną grupę Xbox live party.
 

Do góry Bottom