Battlefield 4 (2013) XBOX360-iMARS

TigraTeam

Banned
Dam radę zainstalować tekstury HD na dysku przenośnym mając LT 3.0 ?
nie
 

mielik6

Świeżak
Świeżak
Jak koś zainstalował tekstury hd to mógłby hdd z xboxa do PC podpiąć i w horizonie zobaczyć jakie pliki zostały wgrane ?Myślę ,że przy wgrywaniu tekstur na hdd xbox dogrywa lub tworzy jakiś pliczek i dlatego nie chce sie odpalać gra z pendrive po przerzuceniu contentu.Chyba mnie rozumiecie ? :)
 

kazik 1234

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanko przeszłem połowe gry i przeskoczyło na koncowe napisy miał ktoś taki przypadek ?
 

Peja1234

Świeżak
Świeżak
witam
nagrałem 2 płyty z battlefield 4 za pomoca imgburna i burnermax zwykła nagrywarka mam kosole z lt3 i po włozeniu płyty pierwszej nie prosi o instalacje gdy wkladam druga plyte wybieram kampanie i laduje sie w nieskonczonosc czy mozna jakos ten problem rozwiacac
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli masz dysk wewnętrzny to wrzuć manualnie tekstury.
Możesz sugerować się tym poradnikiem:
http://xboxforum.pl/gta-v-261/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/
 

cd1

Użytkownik
Użytkownik
Siema :) może mi ktoś po krótce wytłumaczyć co zrobić żeby zaoszczędzić płytkę? Mam lt 3.0... nie wiem czy posługiwac się poradnikiem podanym powyżej, jak tak to do jakiej płytki go zastosowac, mam dołożony dysk 120gb i pendrive 8gb.

Bardzo prosze o pomoc, gta już pobieram ;)
 

truskolodz

Użytkownik
Użytkownik
W GTA możesz wyciągnąć content i przerzucić go na pendrive, potem z menu konsoli przenieść na dysk twardy. Może podobny myk można wykonać z BFem. Content (zajmuje 2 gb) MUSI być nagrany na dysku twardym konsoli. Sama gra (płyta) może być zainstalowana na Pendrive czy zewnętrznej pamięci i śmiga normalnie.
Możesz spróbować, ale nie jestem pewien czy nie trzeba wypalić obu płyt i normalnie odpalić pierwszą i nagrać HD content z płytki na dysk.
 

penki

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam pytanie posiadam xboxa Fat przerobionego na LT3.0 i mam battlefield IV problem polega na tym iz aby gra działała muszę zainstalować jedną DVD na dysk ,którego nie posiadam mam tylko 16G Pendriva lecz gra nie chce się na niego zainstalować . Moje pytanie czy można przerobić jakoś Pena aby jednak gra widziała go jako dysk czy jednak muszę kupić HDD?? Proszę o pomoc.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musisz kupić HDD.
 

penki

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy mają dysk od laptopa TOSHIBA MK1237GSX HDD2D62 WL01T można go zastosować w XBOX-ie jako HDD .
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

sialalabamba

Świeżak
Świeżak
Jak nagram tylko płytkę gdzie jest multiplayer to bede mogl grac na multi czy dodatkowo musze plytke z singlem?
 

kali2114

Świeżak
Świeżak
siema mam przeróbke rgh i laduje mi sie bez konca i pyta o instalacje tylko ze nie instaluje,
obraz zrobiony iso2god gra wrzucona w content
 

Kublo

Świeżak
Świeżak
Mam do Was pytanko.Ściągnąłem grę z linku,wszystko zainstalowałem i działa.Jest jednak jeden problem.Na ostatniej misji na początku,gdy wchodzę do Pani Major po słowach musimy się dostać na zachód świat zamiera.Ja mogę chodzić,a nikt prócz mnie się nie rusza.Wszystko jakby zamarło.Teraz mam prośbę.Czy podesłałby ktoś z Was mi sam plik z misją?Może to pomoże.Dzięki.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
TU wrzucone ? Jak nie to wrzuć a jak tak to wywal i zobacz może pójdzie.
 

Kublo

Świeżak
Świeżak
TU wrzucone ? Jak nie to wrzuć a jak tak to wywal i zobacz może pójdzie.
Nie rozumiem.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Title Update
 

Kublo

Świeżak
Świeżak
Dalej nie rozumiem
 

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Title Update to jest aktualizacja gry. Można wgrać samemu lub najlepiej podłączyć do live i się sama ściągnie. Problemem może być także uszkodzony save. Wtedy trzeba skasować savy i grać od początku.
 

Do góry Bottom