BC2 vs. MW 2

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie.. chcialem sie dowiedziec co jest lepsze :D bo nei wiem co wybrać:D obie gry prezentują sie wspaniale :DD
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
BC2 bez porównania :D Pojazdy, multi bez lagów, zero problemów z wyszukiwaniem meczu :)
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Ja polecam MW2. Więcej akcji niż w BC2, więcej strzelania i zadymy. Fajne mapy (do tego jeszcze Mappacki z lepszymi).
 

ZonkMan

Użytkownik
Użytkownik
Ja też polecam MW2. Filmowość i akcja w tej grze to cudo
 
MW 2 jest lepsze . Akcja , akcja i znowu akcja . W BC 2 "akcja" rozwija się w ślimaczym tempie a jak już coś się dzieje to wygląda tak jakby banda anemików bawiła się w wojnę .
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Bad Company 2 bez porównania, te całe kill streak-i w mw2 mnie strasznie irytują.
W bad company 2 jest czysta wojna.
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
BC 2 czy MW2?Mam obie te gry i powiem ze akcja w bc2 jest tak ekscytujaca jak wyscigi łodzi podwodnych....Więcej łazenia niz akcji i rozpierduchy.MW2 to co innego
Na kazdym kroku cos jest,ciągla akcja i strzelanina.Tak powinien wyglądac fps multi.
Bad company2 ma jednak swietnego singla.Zapewnia zabawe na kilka dluuugich godzin,w mw2 to przeszedlem na regular w 3h wiec mam nadzieje ze pomoglem.
POZDRO
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Czyli mam rozumiec ,że akcji w BC2 jest tylko ile miesa w parówkach ??

EDIT : DZIEKI(sorki to nie bylo specjalnie :DD) wszystkim :DD wiec jednak wybiore MW 2 a moze kiedys BC 2 :DD
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
a moze powiesz czy multi czy single?
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
No wnioskuje że chodzi mu o multi.
Jak cos to pisz porobimy spec opsy
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
a moze powiesz czy multi czy single?

O wszystko :DD
 

alutek95

Użytkownik
Użytkownik
to zdecydowanie bierz mw2 xP
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Nie no singiel jest w BC2 bardzo fajny i klimatyczny.Ciekawa fabuła no i fajnie sie domki rozwala z granatnika.Ale bronie nieoryginalne i marny multiplayer
 

Sagajx

Użytkownik
Użytkownik
BC2 bo jest przestrzeń i maszyny wojenne.
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
ale jak to.. w BC2 sa bronie wymyslone ?? :O
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
BF:BC2 jeśli do multi, MW2 jeśli do singla.

MW2 w multi to zawody kto lepiej kampi i kto ma szczęście.
BF:BC2 w multi trzeba umieć grać i myśleć, natomiast singla ma trochę nudnego.
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
To jak jest z tymi broniami w BC2 ?
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem tylko w single i mogę się mylić. Z tego co zauważyłem to w BC2 bronie są prawdziwe ale wyglądają nierealistycznie i plastikowo. W MW2 też są prawdziwe i wyglądają świetnie, w dodatku można je sobie upiększyć szpanerskimi kamuflażami :p
 

Perley

Użytkownik
Użytkownik
bronie są normalne w bc2.
Poza tym porównywanie tych gier to jak quake vs cs.
Na waszym miejscu olał bym MW2 i zainwestował w bc2 a jesienią wychodzi nowy medal of honor (taki odpowiednik MW2 tylko ciekawiej wykonany i na silniku zapewniającym ciekawszą rozgrywkę) .
nie mówię ,że mw2 jest kiepskie , jest to po prostu zupełnie inny rodzaj fpp, potrafiący zapewnić dość ciekawą rozrywkę.
 

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik
Singiel w MW2 był trochę lepszy pod względem dynamiki- tylko to, a w BF, akcja, dłuższa kampania, WSPANIAŁE DŻWIĘKI po prostu cudo przy dobrych głośnikach. Multi w MW2 - pełno glitchów, cheatów, 10th lobby i ogólnie cziterów. W BF.BC2 multi to czysta całkiem realistyczna wojna, nie wiem co wszyscy narzekają na brak ludzi ja na rundę mam 5,6k punktów. I nie wiem o co chodzi z tym campieniem, snajperzy tylko kampią bo wszyscy sobie wyobrażają że oni muszą biegać i dawać z QS. BF to swietna gra, mam już 100h przegrane i się dopiero rozgrzewam.
 

Do góry Bottom