BFBC2 dzisiejsza aktualizacja

Namito33Pl

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie . Co dodała dzisiejsze aktualizacja BC2 ??? Jeśli ktoś wie proszę napisać .
 

5HOOGUN

Banned
Przyłączam się do pytania.
 

HD202

Użytkownik
Użytkownik
Najprawdopodobniej jest to cos zwiazane z 'uszczupleniem' mocy niektorych broni jak np. zwiekszenie rozrzutu w AKS-74U lub zmniejszenie mocy w Saiga itd

wiecej tutaj Bad Company 2 - łatka 11 maja | Aktualności
 

elkoza

Banned
Użytkownik
Dobrze ,że piszesz. Wczoraj grając mechanikiem właśnie mi coś nie pasowało z AKS-74U. Fakt, czasami naboje potrafią nieźle zboczyć z kursu i dmg też już nie jest ten sam choć paski współczynników broni są wciąż wysokie. Wiele razy miałem po aktualizacji tak, że jak strzelam w gościa, nagle z przyzwyczajenia puszczam RT bo wiem ,że ta seria powinna go na pewno zabić a tu zonk...
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Najprawdopodobniej jest to cos zwiazane z 'uszczupleniem' mocy niektorych broni jak np. zwiekszenie rozrzutu w AKS-74U lub zmniejszenie mocy w Saiga itd

wiecej tutaj Bad Company 2 - łatka 11 maja | Aktualności
Wczorajsza aktualizacja nie ma nic wspolnego z wprowadzonym balansem broni, ktory mial miejsce 11 maja. Tamta aktualizacja byla po stronie serwerow EA. Nikt niczego w zeszlym tygodniu nie pobieral na konsole.

Natomiast wczorajszy update byl zwiazany z kodami do SPECACT, ktore w USA byly rozprowadzane przez Dr. Pepper. Mieli chyba jakies problemy z poprawnym odblokowywaniem achievementow SPECACT.
 

MitinjultyNut

Świeżak
Świeżak
Autos

Hello wery nice site seat
 

Do góry Bottom