Bład 0002 ?!?!?!

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Witam. Jakiś czas temu pisałem, że mojego Xboxa dopadł błąd braku obrazu. Postanowiłem go naprawić. Zmieniłem pastę termoprzewodzącą, zrobiłem X-Clampa oraz Eraser Fixa. Złożyłem go, wyskakuje 3ROD, bład 0103. Ok, rozłożyłem go znowu, dokręciłem X-Clampa, trochę podciąłem gumki, podkleiłem na nowej taśmie podłączam i ... wentylatory zaczynają się kręcić, jednak momentalnie przestają. Kod błędu 0002. Problem z zasilaniem ?!. Zasilacz jest na bank dobry. Więc o co kaman ?
Poczytałem trochę i może tu chodzić o MOSFET, lub o moduł RF ? Lecz nie jestem pewny co do drugiego.
 

Perley

Użytkownik
Użytkownik
Hmm sam zalsilacz moze byc dobry o czemu nie , ale moze kabel jest uszkodzony albo styki, psrawdz podpiecie zasilania do plyty glownej konsoli
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Odkręciłem X-Clampy - błąd 0102, jeszcze raz je odkręciłem i zakręciłem i zmieniłem pastę - bład 0020, wiatraki zaczynają coraz szybciej chodzić aż wiercą jak szalone po czym leci 2ROD - czyli przegrzanie.
 

portals

Użytkownik
Użytkownik
X-Clamp uszkadza czasami styki tak że pojawia się inny błąd.
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
No wlasnie, co odkręce i zakręce x clamp-a to inny błąd, jak nie pamięć to CPU albo GPU. Masakra. Założyłem oryginalne to znowu wskoczyło mi, błąd, który mówił o niedokręceniu tych 8 śrubek ...
 

Do góry Bottom