Bład danych konta przy logowaniu do xbl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

popino

Użytkownik
Użytkownik
Gdy chce sie zalogowac do xbl wyskakuje nastepujacy komunikat!!!

"Dane konta w usłudze XBL są nieprawidłowe.Uzyj profilu,ktory zawiera prawidłowe dane konta lub odzyskaj profil z XBL"

Stalo sie tak po wtorkowej aktualizacji xbl,chcialem zaktualizowac konsole sciagnelo aktualke ale przy instalacji wywalilo blad C000-0099,nastepnie aby przekonac sie czy profil gracza jest ok poprosilem znajomego aby odzyskal moj profil na swojej konsoli i odzyskal bez problemu i od tego czasu juz nie moge nawet ponownie pobrac aktualizacji bo wywala ta informacje.
Moze to byc spowodowane tym ze ja na swojej konsoli mam dash 131460,a znajomy co odzyskiwal moj profil zrobil to na dashu 131599 i dlatego wyskakuje ten blad???
Jak zrobic aby dane profilu ktore mam aktualnie na dysku chodzi o punkty GS zaktualizowac bez odzyskiwania konta,poniewaz na dysku mam 30000,a na serwerach MS moj profil ma 27000

Dodam ze przez strone xbox.com moge normalnie sie zalogowac,i zadnych danych nie zmienialem,tylko bylo odzyskiwane moje konto na najnowyszym dashu 131599 na innej konsoli
 

milioner

Użytkownik
Użytkownik
U mnie było tak samo- tylko z różnicą, że ******** ukradł mi konto. Zmienił hasło i nie mogłem się zalogować. Ja później też zmieniłem hasło i poszło dobrze- wysłano mi je na moją skrzynkę. Może to pomoże- wątpię.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Musisz odzyskać konto na swoją konsolę. Miałem to samo.
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Norbert910 w jakiej sytuacji wyskoczyla ci ta informacja????
Konta mi nikt nie ukradl,bo moge sie zalogowac przez strone xbox.com.I haslo caly czas takie same
Wie ktos co spowodowalo ten blad????
To ze moge odzyskac konto to tez wiem z tym ze ja chce zaktualizowac obecne konto te ktore mam na dysku zeby punkty GS nie przepadły.
Napewno jest na to jakis sposob wie ktos jaki????
 

kufer111

Banned
Użytkownik
ocją odratowania profilu do sprawności może być modio i horizon
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Miałeś ixtreme jakieś w napędzie?
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak mówiłem musisz sobie odzyskać konto na xbox'ie jeżeli nie możesz się zalogować. Sytuacja: Odzyskałem konto na xbox'ie kolegi.
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Miałeś ixtreme jakieś w napędzie?
tak lt+1.1 i wyskoczyl blad c000-0099 ale to nie problem
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
To ban -.-
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
ocją odratowania profilu do sprawności może być modio i horizon
mozna prosic jasniej????
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
norbert910 widze ze sie znasz jak nikt inny,tobie tez wyskoczył ten blad jak odzyskales swoj profil na innej konsoli?A moze wlozyc moj dysk do konsoli znajomego lub przeniesc profil na jego dysk za pomoca pena???
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie znam się na takich zabiegach więc sorry :(
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Wystarczy poczytać troche na necie/forum
Bład spowodowany jest tym, że wykrywa ci przeróbke i wyskakuje error. Nie jest to ban

Jeśli nadal masz z tym problem to wystarczy przywrócić orginalny fw napędu -> zrobić update -> wgrać najnwoszy fw czyli 1.9
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Owszem wiem o tym ze wgranie org softu umozliwi dokonczenie aktualizacji ale czy usunie blad profilu?Nie był bym taki pewien poniewaz na swojej konsoli mam tez drugi profil ktory przy probie zalogowania do xbl normalnie pobiera aktualizacje i ten profil nie byl odzyskiwany na zadnej innej konsoli.Tak wiec wydaje mi sie ze ten blad jest spowodowany tym ze moj pierwszy profil zostal odzyskany na innej konsoli z wyzszym dashem i dlatego jest ten blad.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tu chodzi ogólnie o to że został odzyskany na innej konsoli
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Cos wiecej mi powiedz na ten temat,jak zaktualizowac profil ktory mam na swoim dysku bez odzyskiwania,bo widze ze pisze to samo co ja juz wiem.
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
up!!!Pomoze mi ktos????
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
up!!!Pomoze mi ktos???
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niby jak chcesz się zalogować na nieaktualnym dashu?
 

popino

Użytkownik
Użytkownik
Tu nie chodzi o zalogowanie sie na nieaktualnym dashu,tu chodzi o to ze wywala blad danych xbl,a nie prosbe o aktualizacje.Napisalem wyraznie ze mam 2 konta na konsoli gdy chce zalogowac sie na pierwszym to odrazu wywala blad(nawet nie moge pobrac aktualizacji),a na drugim koncie jest sytuacja odwrotna loguje sie wywala informacje ze jest aktualizacja dasha,sciaga ja i na samym koncu wywala blad 0099,tak wiec te drugie konto jest ok,tylko z tym pierwszym mam problem i nie wiem jak zaktualizowac profil gracza z pierwszego konta chodzi o punkty GS ktore nabilem grajac offline
Wiem ze moge odzyskac konto z xbl,ale nie o to mi chodzi poniewaz na serwerach M$ mam zapisane znacznie mniej punktow za osiagniecia,chce poprostu zaktualizowac profil ktory mam na dysku a nie moge bo wywala blad danych xbl.
JAK TO NAPRAWIC?????
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom