Błąd E74-prosze o pomoc

pakox

Użytkownik
Użytkownik
Witam od tygodnia mam błąd e74 i nie wiem do jakiego serwisu to wysłac, prosze o pomoc.
Konsole(premium) mam gdzes od stycznia i jest po flashu napedu więc raczej niemoge jej wyslać do M$.
Jeśli znacie jakies sprawdzone serwisy to prosiłbym żebscie podali namiary, najlepiej jak by to były serwisy ze śląska, ale inne też mogą być bo po prostu niechce wyslac konsoli do jakiegoś oszusta.
Prosze o waszą pomoc.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Błąd E74-prosze o pomoc

To najlepszy serwis w Polsce: http://iksboks.eu/
 
T

Termos

Guest
Odp: Błąd E74-prosze o pomoc

ja dziś zaliczyłem e74 grając sobie spokojnie w Fallout'a. Najpierw zrobił się zielony obraz, a po ponownym uruchomieniu zobaczyłem tylko komunikat o błedzie. Odłączyłem kabel component, dysk twardy i włączyłem konsolkę. Po ok. 10 minutach wyłaczyła się sama. włączyłem i o dziwo konsolka hula. Mam nadzieję że nieprędko to się powtórzy. A jak znów wyskoczy to jedynie jakiś serwis
 

pakox

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Błąd E74-prosze o pomoc

Siema zrobiłem tak jak TeeMoore napisał i po 5min konsola sie wylonczyla potem wszytko podłoczyłem i wyskoczyła 1dioda, odłączylem kabel component i dioda znikła, czy jest to wina kabla?
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Błąd E74-prosze o pomoc

E74 Problem może być z kablem AV. Jednak w 90% jest to wina uszkodzonego układu ANA/HANA. Może to być także problem z GPU.
 
T

Termos

Guest
Odp: Błąd E74-prosze o pomoc

pakox napisał:
Siema zrobiłem tak jak TeeMoore napisał i po 5min konsola sie wylonczyla potem wszytko podłoczyłem i wyskoczyła 1dioda, odłączylem kabel component i dioda znikła, czy jest to wina kabla?
Najprawdopodobniej to wina tylko kabla. Ja niestety zbyt długo się nie cieszyłem i problem pojawił się ponownie. Ech, więc albo konsolka powędruje do Juchego, albo zakupię nowego kolcka
 

Do góry Bottom