Brutal legend problem-_-

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Jak każdy kto ma gre wie że za wykonanie misji pobocznych są achievy.Przeszedłem wszystkie zostały mi 2 w których nie wiem kompletnie co mam zrobić morze ktoś pomóc?

1 to jest ognisko otoczone reflektorami i zaczynam z kamery z góry nie mogę bić nikogo ani nic.Jest imprea i dużo dużo typków.Z zadaniu pisze żeby zrobić coś z motorami ale co!!?? jak je rozwalam to przegrywam;/;/

2.Taki dziadek na wzgórzu co chwile je zwierzęta.Wykonałem mu 2 zadania zabiję leze , antylopy teraz jak do niego podchodzę mowi takie cos po angielsku (to jest łatwe przynies mi (ognia??) nie wiem czy zrozumiałem możne cos innego miał na myśli.

Proszę o pomoc mam jeszcze 2 dni do zdobycia co najmniej 500 gs
ps(to zadania dodatkowe!)
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
pierwszy punkt - to zadanie pewnie sie odblokowalo po przywiezieniu browaru na ta impreze zgadza sie? jesl;i tak to tam jest taka rozkmina ze jeden z twoich ziomkow chce zarywac laske i masz poprostu odbychac tych motorowcow by nie podeszli za blisko
drugie nie wiem - jak przepiszesz co on mowi to ci powiem o co chodzi.
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
ok spoko dzięki;) jeszcze posłucham dokładnie co dziadzia gada i napisze dzisiaj;]
(a nie pamiętasz może jakie były u niego zadania?)
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Teraz musisz zabijać te "jeżdżące dziki", które poturbowały Ophelię w jednej z misji głównych. Najlepiej zabijać je z działka na samochodzie. Później będą jeszcze do zabicia wielkie bestie, które też kręcą się w okolicy dzików albo pod mostem.
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
wielkie dzięki a możesz mi powiedzieć w której czesci mapy ich szukc?
Bylem tam ale nie zapamietalem gdzie to było
 

joka013

Użytkownik
Użytkownik
tutaj je znajdziesz:
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
mozecie mi jeszcze pomoc:) wlasnie mialem misje w terenach śnieżnych. i tam typek ten karze mi zabić 16 jakiś zwierząt zabiłem wszystko co możliwe i mi nie zalicza;/ co mam zabic?
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba chodzi o te świecące się jednorożce (bez jeźdźca). Dosyć ciężko jest znaleźć, ale wydaje mi się, że mniej więcej pośrodku wschodniej części mapy najłatwiej było je odszukać.
 

Do góry Bottom