Byli twórcy Wiedźmin 3: Dziki Gon zakładają nowe studio - Fool's Theory

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Otrzymaliśmy bardzo ciekawą informacje z rodzimego podwórka. Byli pracownicy CD Projekt RED postanowili otworzyć nowe studio i nawiązali współprace z IMGN.PRO, czyli ekipą odpowiedzialną za Kholat. Twórcy w przyszłym miesiącu zaprezentują swoje nadchodzące dzieło.

Byli twórcy Wiedźmin 2: Zabójcy Królów oraz Wiedźmin 3: Dziki Gon otworzyli nowe studio i postanowili połączyć siły z IMGN.PRO, aby wspólnie przygotować wymagającą, a zarazem ambitną produkcję.

Według pierwszych informacji projekt będzie połączeniem gatunków, w którym akcję zobaczymy w rzucie izometrycznym:

„Rozpoczęliśmy pracę nad tytułem, który będzie śmiałym połączeniem kilku gatunków w rzucie izometrycznym. Nie chcę zdradzać za wielu szczegółów, ale przygotowujemy tytuł na Unreal Engine 4. Ten wybór był dla nas naturalny, biorąc pod uwagę doświadczenie naszego zespołu z tym silnikiem. Mogę Was zapewnić, że gra przełamie pewne schematy i wkrótce ujawnimy więcej informacji.”
Zaintrygowani? Na więcej szczegółów musimy niestety zaczekać 24 dni – na oficjalnej stronie IMGN.PRO rozpoczęło się odliczanie do oficjalnej prezentacji.

Ja jestem bardzo zaintrygowany. Wierzę w rodzime ekipy i mam nadzieję, że Fool's Theory wraz z IMGN.PRO przygotują tytuł, który ponownie rozsławi nasz kraj.

 

Do góry Bottom