Carl Johnson powróci?!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Pamiętacie jeszcze przyjemnego i sympatycznego CJ-a, głównego bohatera Grand Theft Auto: San Andreas? A co powiecie na sytuację, że ta postać może pojawić się w najnowszej produkcji Rockstar?

Na odbywającym się Comic-Con pojawili się odtwórcy głównych roli z Grand Theft Auto V, którzy odpowiadali na różne pytania fanów. Gracze zadawali pytania i pewnie nie wspomnielibyśmy o tym, ale jeden z sympatyków serii zapytał - w jakiego bohatera z gier chcieliby się wcielić? Na to szczególne pytanie odpowiedział Shawn Fonteno, który swoim głosem upiększył postać Franklina Clintona.

Shawn powiedział, że chciałby wcielić się w rolę CJ-a, a po chwili dodał, że aktualnie pracuje nad tajemniczym projektem z Youngiem Maylayem, ale oczywiście w tej chwili nie może zdradzić nic więcej. Zapytacie, kim jest Malay? To odtwórca roli Carla Johnsona.

Internet zawrzał. Ludzie wierzą w dodatek, który może połączyć dwie historie… Co sądzicie o takiej kooperacji?

Na deser - Trevor Phillips pokazuje pazurki...


Oraz – CJ już jest w GTA V... Tak jakby.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Krawol

Banned
Użytkownik
Hah może nagrywają jakiś kawałek a tu już DLC!!!!!!!!!!!! I milion wykrzykników
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Internet zawrzał. Ludzie wierzą w dodatek, który może połączyć dwie historie… Co sądzicie o takiej kooperacji?
Jak dla mnie BOMBA! W Los Santos nie może zabraknąć Carla.
 

grzecho2815

Użytkownik
Użytkownik
Było by fajnie gdyby wyszło takie DLC ;D
 

unknow1

Użytkownik
Użytkownik
GTA: The Ballad of Carl Johhson
 

mietek52

Użytkownik
Użytkownik
Lubiłem zawsze CJ'a :)

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk
 

Smortoon

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Jeśli chodzi o DLC, to jak najbardziej. Ale, że CJ jako główny bohater kolejnej odsłony? Jakby nie patrzyć byłaby to mini rewolucja, bo R* co każdą nową część serii serwowała nam innego niż poprzednio protagonistę. I ja jakoś osobiście wątpie w to by do takiego zabiegu doszło :)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie powróci w żadnym DLC.
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Nie powróci w żadnym DLC.
Dlaczego?

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj odpaliłem sobie GTA San Andreas na emulatorze pierwszego Xboxa. Wykonanie to przepaść między GTA 5, ale i tak fajnie się w to gra. CJ spoko gość jest.
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj odpaliłem sobie GTA San Andreas na emulatorze pierwszego Xboxa. Wykonanie to przepaść między GTA 5, ale i tak fajnie się w to gra. CJ spoko gość jest.
No a czego sie spodziewales?
SA wyszlo w 2004 roku

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

mietek52

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam nadal gram w GTA SA, tyle że w multiplater zwany MTA i zabawa jest świetna, bo gra ma potencjał, pomimo swoich lat.

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dlaczego?

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
Bo GTA San Andreas zakończyło erę 3D.
3D Universe - GTA Wiki, the Grand Theft Auto Wiki - GTA IV, San Andreas, Vice City, cars, vehicles, cheats and more

Żadna postać z ery 3D nie istnieje w erze HD (GTA IV, V), można założyć że nigdy nie istniała/y i nie mają prawa istnieć.

Tak to sobie R* wymyślił.
 

Kapitan Bakłażan

Użytkownik
Użytkownik
Zapytacie, kim jest Malay? To odtwórca roli Carla Johnsona.
Literóweczka się wkradła w nazwisku;)

Tak apropo tematu to być może nie spotka nas nic lepszego niż, OBY, możliwość zwiedzania nowonarodzonego LS najlepszym "growym" protagonistą jakim jest Carl Johnson. CJ. ;)
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Jest. Na takie DLC czekałem :D Mam nadzieje ,że DLC będzie naprawdę rozbudowane. Marzy mi się wojna gangów i podział terytorialny przez gangi :) To by było coś. A DLC będę miał na pewno od razu.
 

Do góry Bottom