Carmageddon: Reincarnation rusza z kopyta - na Kickstarterze

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Szał na finansowanie gier na Kickstarterze nadal trwa, a co jakiś czas pojawia produkcja znanych twórców, która jeszcze go podgrzewa. Czy Carmageddon: Reincarnation będzie kolejną grą, której twórcy błyskawicznie dostaną fundusze?

Najpierw - jeszcze w czerwcu 2011 r. - było odliczanie na stronie Carmageddon.com, którego efektem okazała się zapowiedź nowej odsłony Carmageddona, o podtytule Reincarnation, przeznaczonej do cyfrowej dystrybucji. Jej autorami znów jest studio Stainless Games, twórcy jedynki.

Teraz zwracają się oni z prośbą do graczy o pomoc w sfinansowaniu produkcji gry. Tradycyjnie za 15 dolarów dostaniecie kopię cyfrową - na Steamie - a już za 10 zostaniecie wymienieni w podziękowaniach (ale wtedy grę musicie sobie kupić). Wśród propozycji dla osób z zasobniejszym portfelem jest m.in.wersja z plakatem, koszulką czy rzeźbą urwanej dłoni. Szalonych pomysłów jest więcej - za 1000 dolarów zostaniecie przechodniem w grze.

Czy skusi Was obietnica możliwości wcielenia się znowu w Maksa Damage'a?


Na razie mowa jest niestety tylko o grze na jedną platformę - PC - inne zostaną rozważone, gdy zebrana suma przekroczy 400 tysięcy dolarów. Sporo, ale niestety wydanie czegoś w cyfrowej dystrybucji na konsole to dodatkowe koszty certyfikacji przez Sony czy Microsoft.


Carmageddon: Reincarnation by Stainless Games — Kickstarter

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
mam nadzieję że zdobędą fundusze bo chcę zagrać w to na x360 koniecznie. a raczej... rozjechać pieska albo może i dwa :p
 

Xanthi

Użytkownik
Użytkownik
mam nadzieję że zdobędą fundusze bo chcę zagrać w to na x360 koniecznie. a raczej... rozjechać pieska albo może i dwa :p
Też mam taką nadzieję :D Seria jest Boska i tu nie trzeba dużo gadać :D nawet jak wyjdzie tylko na PC to i tak będę się cieszył :D
 

Do góry Bottom