Content Integrity Verification: a new security by MS /Nowe zabezpeczenia od MS/

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
marcin1408 - fajno masz, nic nie zaoszczędziłeś. Zaoszczędziłbyś, gdybyś te pieniądze miał odłożone w skarbonce, a tak z pewnością nie ma. Gdybyś jechał na oryginałach to miałbyś 1/5 gier, które masz. Nie odkładasz fizycznie z każdej Verbatimki pieniędzy, więc nie oszczędzasz niczego. Ta kasa idzie na inne cele życiowe, na które i tak by musiała iść, kosztem gier.

Nie rozumiesz podstawy rzeczy. Takie porównania można snuć również w przypadku chodzenia do pracy. Dojedziesz tam codziennie autobusem, a z drugiej strony możesz się unosić tym, że oszczędzasz na samochodzie, paliwie i częściach. Oszczędzasz na czymś czego fizycznie nie masz, a w pracy jesteś i tak tylko innym sposobem. Póki za każdym razem gdy kupujesz Verbatimke, nie wyciągasz 200zł z własnego portfela i nie wkładasz do szuflady - nie oszczędzasz nic. Ty masz te 200zł, ale na inne rachunki czy potrzeby i nie bierzesz pod uwagę kupna oryginału, a co za tym idzie nie oszczędzasz nic. Widać, że z matematyką miałeś pod górkę, ilość natomiast wykrzykników nie dodaje Ci inteligencji.

sajdorr - dual nand fajnie brzmi w teorii, ale nie w praktyce. Patrząc na ilość gier i chęć grania online, dual nand jest nieopłacalny, bo i tak będziesz kupował oryginały. Tych z kolei po pewnym czasie może być więcej niż Verbatimek.

Ewenement - patrząc na podstawie miliona durnych pytań na tym forum o LT 2.0 i XGD3, świadomości tego co dzieje się na scenie posiadaczy X360 jest bardzo niska. Microsoft wyda łatkę do gry, klient ściągnie kilka MB myśląc, że to normalmy patch i ma pozamiatane.
 

jaqjordan

Użytkownik
Użytkownik
Jak czytam takie komentarze to niedobrze mi się robi bo od wgrania LT 2.0 zaoszczędziłem około 1.000 zł, a wgranie przeróbki zajmuje 5 min. Jak dla mnie to mogę aktualizować nawet codziennie!!!!!!!!!!!!!
5 min? Jak to jest jak sie ma klucz zgrany juz? Co potrzebuje zeby sobie wgrac cfw? Jakies proby czy co?

Sent from my GT540
 

marcin1408

Użytkownik
Użytkownik
marcin1408 - fajno masz, nic nie zaoszczędziłeś. Zaoszczędziłbyś, gdybyś te pieniądze miał odłożone w skarbonce, a tak z pewnością nie ma. Gdybyś jechał na oryginałach to miałbyś 1/5 gier, które masz. Nie odkładasz fizycznie z każdej Verbatimki pieniędzy, więc nie oszczędzasz niczego. Ta kasa idzie na inne cele życiowe, na które i tak by musiała iść, kosztem gier.

Nie rozumiesz podstawy rzeczy. Takie porównania można snuć również w przypadku chodzenia do pracy. Dojedziesz tam codziennie autobusem, a z drugiej strony możesz się unosić tym, że oszczędzasz na samochodzie, paliwie i częściach. Oszczędzasz na czymś czego fizycznie nie masz, a w pracy jesteś i tak tylko innym sposobem. Póki za każdym razem gdy kupujesz Verbatimke, nie wyciągasz 200zł z własnego portfela i nie wkładasz do szuflady - nie oszczędzasz nic. Ty masz te 200zł, ale na inne rachunki czy potrzeby i nie bierzesz pod uwagę kupna oryginału, a co za tym idzie nie oszczędzasz nic. Widać, że z matematyką miałeś pod górkę, ilość natomiast wykrzykników nie dodaje Ci inteligencji.

sajdorr - dual nand fajnie brzmi w teorii, ale nie w praktyce. Patrząc na ilość gier i chęć grania online, dual nand jest nieopłacalny, bo i tak będziesz kupował oryginały. Tych z kolei po pewnym czasie może być więcej niż Verbatimek.

Ewenement - patrząc na podstawie miliona durnych pytań na tym forum o LT 2.0 i XGD3, świadomości posiadaczy X360 jest bardzo niska. Microsoft wyda łatkę do gry, klient ściągnie kilka MB myśląc, że to patch i ma pozamiatane.
Chcesz o tym porozmawiać.
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
I powiedzcie mi jaki jest sens kupowania oryginalnych gier na X'a? Tutaj trzeba płacić za live.. Powiem szczerze że X'a trzymam jedynie dla paru gier i nie aktualizowałem CFW od dawna, a tak to jadę na PS3 gdzie mam darmowe PSN i tyle w temacie. Po cholerę kupować te goldy skoro sony daje to samo za free.
 

Helid

Użytkownik
Użytkownik
Swoją drogą można by utworzyć kolejną akcje w stylu "Nie sprzedaję wybrakowanego towaru po pełnej cenie". Efektem tej akcji był live w Polsce. Może akcja "Nie kupuje oryginału bo kasa idzie na golda" też by podziałała (taa wiem - marzenie)?
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
PSN to to samo co Live...
Tylko Live jest bardziej rozbudowany o niepotrzebne funkcje za które się płaci, a w Polsce są wcale niepotrzebne. Bo mało kto kupuje w sklepie gry za MSPointsy bo drożej wychodzi niz gra ze sklepu...
PSN wcale nie jest niczym gorszym od Live, przynajmniej jest darmowy.

Ale dużo ludzi wybiera Xbox Live... no bo zazwyczaj są to piraci. Bo tylko na Xboxie jest tak rozbudowane piractwo i tutaj mają jedyny dostęp do darmowych gier i grania w multi na nich. A na PS3 już od dawna nie ma nowego FW i żadnych nowych gier nie odpalisz i pozostają tylko oryginały.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
na exsite wszystkim forza 4 ci którzy mają NTSC działa na lt2 więc myślę,że ktoś póścił jaką dziwną plotę
ale znowu mamy wpis na stronie c4 nie wiem co o tym myśleć;O)) coś przeczuwam ,że na wszystkie pytania opowiemy jak wyjdzie wersja PAL Forzy4 lub po nowym dashu który powiniec wyjść pod koniec października.
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
Strasznie to skomplikowane.A był taki okres że na głupim LT+ 1.1 grałem we wszystkie gry po kolei i nie martwiłem się czy pójdzie czy nie. Teraz nie wiadomo co i jak z tymi update'ami.Na xbox360iso jednym działa inni mówią że nie.Ludzie już nic nie wiedzą.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
podobno c4 może wymyśli coś bardziej atrakcyjnego jż piszą o tym a mianowicie chodzi mi o jakiś pliczek który wgramy do nowego abgxa , który powinien pojawić się za niedługo i wtedy nasz obraz będzie czysty i pojdzie na lt2.0 ale wiedziałem ,że w tym roku wyjdzie jeszcze jedno ostatnie lt następne będzie w maju 2012;))
 

mateq

Użytkownik
Użytkownik
Byłoby pięknie gdyby tylko w abgx wystarczałoby pogrzebać bez konieczności wgrywania następnego flasha.
 

szmelc

Użytkownik
Użytkownik
wyszedł nowy dashlaunch 2.24 z fixem do Forza4 (i prawdopodobnie każdą grą korzystającą z zabezpieczenia CIV) :)
bo jtag to jest wlasnie to hahah
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
podobno c4 może wymyśli coś bardziej atrakcyjnego jż piszą o tym a mianowicie chodzi mi o jakiś pliczek który wgramy do nowego abgxa , który powinien pojawić się za niedługo i wtedy nasz obraz będzie czysty i pojdzie na lt2.0 ale wiedziałem ,że w tym roku wyjdzie jeszcze jedno ostatnie lt następne będzie w maju 2012;))
a możesz podać źródło?
 
a możesz podać źródło?
Pewnie jakaś plotka.
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
dlatego chcialem przeczytac dokladnie co tam o tym pisza :p
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
wszystko okaże się jak wyjdzie wersja PAL;)) czyli jutro lub pojutrze;))
Może na serio to być Fail bo pierwszy problem był z FM4 na jtaga i naprawili ten bład więc może ktoś myli dwie inne rzeczy.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
wszystko jakieś ploty nie bedzie już żadnego Lt w tym roku i koniec bo po cmiałby wypuszczac teraz Lt 2.0 skoro zaraz jakis mialby byc nowy ludzie pomyslcie logicznie ;/
 

sajdorr

Użytkownik
Użytkownik
wszystko jakieś ploty nie bedzie już żadnego Lt w tym roku i koniec bo po cmiałby wypuszczac teraz Lt 2.0 skoro zaraz jakis mialby byc nowy ludzie pomyslcie logicznie ;/
 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie wiem... czy wy ludzie naprawdę nie myślicie? Nie wysuwajcie jakichś swoich chorych teorii na temat tego czy będzie w tym roku jeszcze 10 nowych FW czy nie będzie żandego. Wejdźcie na stronę c4eva i tam macie wszystko napisane, a nie czytacie po jakichś forach gdzie ludzie plotą trzy po trzy. Ja od siebie dodam że jak nowy batman wyjdzie bez tych zabezpieczeń to spokojnie poczekam sobie do udpade dasha i wtedy sflas***e już nowym FW.
 

szymona96

Użytkownik
Użytkownik
Dajcie bana kretynowi ;D
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
Kurde w piątek aktualizowałem firmware a tu już możliwe że będzie kolejny :/ Kiedyś to wychodził raz na pół roku, raz na rok (można było ewentualnie patchować obrazy) a teraz co miesiac :(

Mam ps3 i tam jest lepiej jeśli chodzi o aktualizacje CFW bo jedyna ingerencja w sprzet to wlozenie pen'a z CFW... Tyle ze od paru miesiecy nie chodza juz zadne piraty, ktore wymagaja FW 3.6+. Jest tylko 3.55 kmeaw i tyle...

Na x'a przynajmniej c4eva jest zawsze na biezaco z nowymi zabezpieczeniami MS, tylko ze to rozkrecanie konsoli itp ehhh...

Wiem, ze troche marudze :p zawsze lepszy ten caly cyrk niz bulenie 200zl za 1 gre.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom