Crackdown pytanie

senor

Banned
Użytkownik
zaczalem grac w ta gierke, ogolnie mile wrazenie, pierwsze miasto przeszedlem w 1,5h, mysle latwizna, zas pzrejscie nastpenych 2 miast to jakas katorga, non stop gine... nawet do przywodcow nie moge dojsc, ma ktos jakas rade? bo w chwili obecnej ta gra mnie niesamowice wku****
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Gre ukonczylem . Moja podpowiedz - bez umiejetnosci skakania na wysokim poziomie nie wychodz w miasto .
 

senor

Banned
Użytkownik
jak narazie skok mam na 6m, za malo?
 

chudas94

Banned
Użytkownik
czyli to jest która gwiazdka 2 czy już 3? grałem niedawno w tą gre.
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
wg mnie gra banalna ;p Najlepiej na początku nie przechodzić jak najszybciej tylko pozbierać sobie wszystkie kule, wyścigi zrobić itp i potem łatwiej ;) oraz bronie fajne pozbierać :D
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
wg mnie gra banalna ;p Najlepiej na początku nie przechodzić jak najszybciej tylko pozbierać sobie wszystkie kule, wyścigi zrobić itp i potem łatwiej ;) oraz bronie fajne pozbierać :D
Właśnie, zacznij troche ,,expić,, zdobądź troche umiejętności i ruszaj na podbój!:)
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Pozarabiaj umiejętności (szczególnie zwinność i celność sie przydają) , pozbieraj bronie i wjeżdżaj w miacho ...
Radze też przed wejściem na teren jakiegoś typa , powybijać troche szmatów z odległości :D
Staraj też sie dostać do typów jak najkrótrzą drogą , najpierw obejdź do okoła lokacje a potem szybko wbij do typa narzucaj granatów odłamkowych i ciśnij w niego z karabina na 800 nabojów :D
 

senor

Banned
Użytkownik
dziekuje wszystkim za odpowiedzi:)
Baginiak skad mam wziac karabin na 800 naboji i granaty rozpryskowe?
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
Już nie pamiętam, ale któryś z gangu takie miał... później go schow tam do tego "schowka" i już będziesz miał na stałe ;)
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
nie ten dzial
 

Do góry Bottom