Crysis 3 z pierwszym teaserem. Gameplay w przyszłym tygodniu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Crytek najwyraźniej twierdzi, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc najpierw woli pokazać nam króciutką zajawkę niż pełny gameplay. Ten zobaczymy na początku przyszłego tygodnia.

Ale najpierw teaser - krótki, całkiem efektowny, nieźle wyglądający, z łukiem w roli głównej. Chyba dobrze zachęci Was do tego, by 24 kwietnia zobaczyć pełną wersję pierwszego gameplayu...


Już we wtorek dokładnie sprawdzimy, jak Crysis 3 prezentuje się w ruchu. I będzie to okazja, by zweryfikować buńczuczne zapowiedzi EA, że Crysis 3 to najważniejsze wydarzenie branży gier 2013 roku. Ale skoro twórcy tak szybko odkrywają karty, to może faktycznie nie mają się czego wstydzić?

Zobaczymy we wtorek. A premiera w przyszłym roku.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem czemu jestem tak sceptycznie nastawiony na tą część Crysisa. Zobaczy się gameplay za 4 dni, może zmienię zdanie :)
 

MartiiPL

Użytkownik
Użytkownik
Seria Crysis jakoś mnie nie przekonuje ani fabułą ani multi
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Up@ Ja mam tak samo. Seria Crysis-a jakoś nie podpadła mi do gustu, kiedyś kiedyś odpaliłem część pierwszą po grałem chwile i na tym się moja przygoda z Crysis-em skończyła.
 

x360gltich

Użytkownik
Użytkownik
:D hura
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ciekawie to wygląda. Jedyne, czego mi brakowało w poprzedniczce to brak 'otwartego' świata. Niby mieliśmy kilka możliwości, ale i tak kończyło się na tym samym.
 

scorpion22

Banned
wg mnie crysis zginął kiedy do akcji włączyli się obcy :<
 

koozka

Użytkownik
Użytkownik
wg mnie crysis zginął kiedy do akcji włączyli się obcy :<
Co racja to racja. Nie ma to jak chwycić koreańca za gojde i wrzucić w krzaki jednocześnie strzelając do niego... Kury też były niczego sobie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom