Czego potrzeba do gry multiplayer?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Zamierzam sobie kupić grę Fifa Streets na Xboxa. Konsole mam od dzisiaj więc jeszcze się na tym nie znam. Czy jeżeli kupie grę i zainstaluje ją na dysku to będę mógł grać na multi? Czy do tego potrzebuję jakiegoś kodu z pudełka czy coś w tym rodzaju? Fifę chcę kupić z tej aukcji: FIFA STREET 2012 (X360) NOWA FOLIA SKLEP PROMOCJA (3427658361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Abonament gold

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
No tak ale abonament gold już posiadam ale co zainstaluje sobie taką gre, pogram na multi, pożyczę kumplowi on do siebie do xboxa włoży i też może grać? Oczywiście wiem że jednocześnie nie możemy bo trzeba mieć płytkę.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Będziecie grać obaj ale nie jednocześnie jak sam napisałeś potrzebna płyta w napędzie i u kolegi abonament też potrzebny jeśli go nie posiada.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Czyli wychodzi z tego ze do grania wystarczy oryginalna plyta bez zadnych tam kodow kont itp :) to mi sie podoba :)

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

mustangx

Banned
niektore gry wymagaja online pass
ea wylaczylo juz online passy

Wysłane z es dwójki
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
A z ciekawosc. Czy moge kupic gre i zainstalowac ja na dysku zeby odpalac z dysku a nie z plyty zeby nie katowac napedu?

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mozesz.. ale plyta w napedzie musi byc, aby grac.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Możesz ale płyta musi siedzieć w napędzie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Aha to nie wiedzalem ze tak jest :) ale co naped wtedy nie pracuje? Albo przynajmniej duzo rzadzej.

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
 

Tzu314

Świeżak
Świeżak
Cześć,
ja początkowo grałem w Split/Second tylko z napędu, potem zainstalowałem na dysku zewnętrznym. Konsola chodzi ciszej, a gra szybciej, więc pewnie jest tak jak mówisz - napęd jest rzadziej używany.
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
Tak, napęd działa tylko do sprawdzenia płyty na początku, można to pominąć lecz jeśli masz oryginał to nie warto nawet pisać. Grę możesz instalować na dysku wtedy gra laduje ci sie szybciej ew. bugi związane z odczytem płyty sa w 99% redukwoane (np. Fable 2). Aby móc grać tylko i wyłącznie na grach które są na dysku oraz bez płyty jest potrzebna przeróbka RGH lecz wtedy nie można korzystać z xbox live(w rgh jest alternatywa xlive) Jeśli chciałbyś pograc w fife street mój gt: bobson995
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Dzisiaj rano zamówiłem jednak nigdy w nią nie grałem ale mam 400h przegranych w Fife 13 więc może mi się to przyda :)
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
hmm steet a fifa podobne gry lecz różnia się, w fife street bardziej dominują szybkie akcje, dokładne podania, zwód i strzał a w fife jednak trochę inaczej to wygląda, aczkolwiek miałem mecz z przeciwnikiem bardziej doświadczonym ode mnie jego drużyna miała 99 pkt (moja 94) i udało mi się go pokonać, a kiedyś miałem mecz z drużyna przeciwną (91 pkt) i przeciwnik narzucił bardzo szybki styl gry podanie góra 2 ew. jakiś zwód(może miał 2/3 na mecz) strzał... przegrałem 8:4 z nim.. .
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
A możesz powiedzieć mi coś o online? Jakie tryby są?
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
5v5, 6v6, grasz tylko swoim zawodnikiem razem z maks. 3 innymi lub tylko ty sam a reszta twojego zespołu to boty, chyba panama, freestyle i last man standing.
panama- robisz triki za obejscie 1 pk, za trik w powietrzu 2, panama inaczej ole, inaczej piłka przetoczy się miedzy nogami-3 pkt po strzeleniu gola twoje pkt się sumują a przeciwnika zerują.
freestyle to samo co panama tylko ze za triki dostajemy pkt stylu kto 1 uzyska 2,500 tyś win.
LMS- strzelisz gola= 1 z twojego zespołu odchodzi, kto szybciej pozbędzie się swoich zawodników wygrywa
Tradycyjne mecze 5v5/6v6 w wold tour (cooś ala kariera offline) są mecze od 1V1 do 6v6, są jeszcze trunieje jak w live i offline, oraz dywizje w trybie online jest ich 10 ale widziałem że niektórzy byli w 11 ;o :)
zaproś mnie to możemy zagrać tylko headset jest?;D I ile masz lat? :>
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
Mam 20 lat headset mam ten śmieszny co był w zestawie ale na Fife jeszcze czekam :)
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
śmieszy headset jest fajny podoba mi się aczkolwiek planowałem kupić słuchawki do x'a ale póki co headset wystarczy ;D w jakich godzinach grasz?
 

jedras55

Użytkownik
Użytkownik
A to różnie zależy ile pracy przy domu ale od 20 do późna to na pewno :)
 

artuuro

Użytkownik
Użytkownik
no okey, może być, ja najcześciej gram rano lub wieczorem lecz zdecydowanie lepiej mi idzie rano wieczorem to takie błędy czasem popełniam że to magia.. . Masz może jakiegoś nfsa? :>
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom