Czemu kupiłeś/kupiłaś x360?

Anchang

Świeżak
Świeżak
Zawsze we wszystkie gry gralem na kompie chcialem zobaczyc jak to jest na konsoli wiec kupilem x360, drugi powod to taki ze mam zamiar zebrac wszystkie 3 konsole x360, play3 i wii, taka mala kolekcja :p
 

barteck_street

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem, bo zepsuł mi się laser w PS2:p a poza tym zawsze chciałem mieć tę wypasioną konsolę
 

Kukielman

Świeżak
Świeżak
Ponieważ gra przez sieć dla mnie jest bezapelacyjnie lepsza .. Drobna opłata ,ale opłaca się.
 

rexXxio

Użytkownik
Użytkownik
1. Poniewaz wyszedl Alan Wake.
2. Poniewaz w koncu MS wlozyl do niej WiFi.
3. Poniewaz ladnie sie 250-ka komponuje z posiadanym juz PS3.
 

pln

Banned
Bo kosztuje mniej niz modernizacja kompa, a daje duzo radości:D
 

Młody Zielarz

Użytkownik
Użytkownik
Poziom ps3 mniejsza cena ciekawsze gry
 

piter1986

Użytkownik
Użytkownik
Bo nie było jeszcze wtedy PS3
 

bartusieq007

Użytkownik
Użytkownik
Ponieważ męczy mnie już modernizacja kompa , tańszy od ps3 i zakochałem sie w nim kiedy tylko go zobaczyłem :D
 

MastaChaZ

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
a ja majac wczesniej wii i ps3 , kupilem xbox zeby przerobic sobie , bo juz wiele gier kupilem ktore okazaly sie , kupa , i zawsze tracilem :) a tak na xbox sciagam free a na ps3 oryginalne
 

Wincent

Banned
Xbox One
Użytkownik
Glownie ze wgledu gry pt. Alan Wake.
 

rafcio007

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bo zamiast kupować kompa, który za rok, dwa trzeba będzie modernizować, kupiłem TV +Xbox360S 250GB, wolę grać na dużym ekranie, rozwalając się na łóżku i wietrzyć sobie orzeszki :) Zastanawiałem się nad PS3 i Xbox360 wygrał Xbox ale głownie ze względu na Pada który jest duzooo wygodniejszy.
 

Dragon2010

Świeżak
Świeżak
Kompa też mam rakietę, ale pograłem u kumpla na iksie i nie mogło się bez niego obejść :D To całkiem inna sfera grania .
 

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
xboxa kupiłem za względu na nowy TV i wygodę grania, uwielbiam grać w oryginalne gry, bo wtedy robię je na 100 :D a nie piraty które wywalam po 15 min gry ;) a także brak problemów z uruchamianiem, sprzętem pc itp :D
 

Centek

Użytkownik
Użytkownik
X360 kupiłem bo miałem dość upgrade kompa. Rok temu kupiłem C2D E8400|ASUS HD4870|G31M S2L|4GB 800Mhz|450W Chieftec|640GB HDD|DVD DL i w tym roku musiałbym robić upgrade żeby za rok mieć w co grać. Tak więc kupiłem konsolę i teraz kompa chcę się pozbyć. Przy okazji jak ktoś zainteresowany: C2D E8400|ASUS HD4870|G31M S2L|4GB 800Mhz|450W Chi (1233471023) - Aukcje internetowe Allegro
 

DARK DOG

Użytkownik
Użytkownik
Xbox360 kupilem ze wzgledu na:

-gry
-przyjemnosc i wygoda z grania
-live (bez live konsola traci 50% swojej wartosci). Nie wyobrazam sobie grania bez neta i ludzi.
 

Tadeo

Świeżak
Świeżak
Witam.
Czytam wasze opinie i komentarze i też mam zamiar kupić xboxa(będzie to moja pierwsza konsola).Najprawdopodobniej kupie slima(wydatek 1000-1300zł).Wolę raz zapłacić i się cieszyć grami(takimi jak:Mafia 2,fifa 11,f1 2010,cod black ops,medal of honor 2010 itd.),a nie to co na pc,co chwilę(czyt.pół roku) inwestować w blaszaka.Najbardziej się cieszę z grania przez live z przyjaciółmi lub zagrać np.w fife na kanapie z kolegą lub z dziewczyną:D.Tylko szkoda że jest płatny multipayer(gold),ale to jest wydatek 200zł rocznie,więc dla mnie się opłaca..Mam zamiar sprzedać blaszaka i kupić laptopa,po to żeby mieć internet i oczywiście mogł grać w mojego kochanego Cs:D(counter strike).Jeszcze cieszy mnie to że na xboxie mogę pograć w kooparcje lub split-screena(nie wiem czy nie to samo:D) np.Army of two.Dobrze że mam tv LG 32 cale full hd więc nie będe musiał kupować nowego tv.A najlepsze będzie to że nie będę się martwił czy mi dana gra pójdzie i będę mógł wygodnie na kanapie usiąść i cieszyć się grami.Xboxa kupię dopiero jak wejdzie Polski Xbox Live czyli październik-listopad 2010.Pozdrawiam.
 

marek555

Użytkownik
Użytkownik
xbox lepszy i do tego wyszedł slim więc ps nie miało szans
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
dla piratów, jeśli kupowałbym oryginały to brałbym raczej PS3
 

czakimaster

Świeżak
Świeżak
A co sądzicie o tej aukcji? Znajomy sobie zakupił punkty i jest zadowolony.
6000 MICROSOFT POINTS PUNKTY TANIO XBOX 360 LIVE (1237571995) - Aukcje internetowe Allegro
 

khas

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem z powodu który może dla części wydać się dziwny. Męczy mnie 10 tys urządzeń robiących to samo. Chciałem mieć DMR'a - do oglądania filmów na tv i multimediów , oglądanie filmów DVD - których mozę mam skromną kolekcję ale za to oryginały , no i żebym nie wyglądał tak jak świętoszek do oglądania divx i reszty avi. Xbox 360 (może brak opcji z napisami co mi nie przeszkadza) Daje mi to wszystko w jednym , podpinam dysk na usb i mam muzyke filmy i zdjęcia w jednym , odtwarzacz DVD no i oczywiście jesczcze rozrywkę w postaci Gier (moja narzyczona je uwielbia)..no i ja tez nie stornie od Gearsów.
 

Do góry Bottom