Czemu kupiłeś/kupiłaś x360?

dennykropka

Użytkownik
Użytkownik
Znudziły mi się gry na kompie. Szkoda mi marnować telewizorka 46 cali.
W sklepie zobaczyłem kinecta, po czym grałem codziennie z kolegami. To mnie wciągnęło więc kupiłem Slimke z kinectem.
 

Domol

Świeżak
Świeżak
Ze Względu na kolegów i wujka Żeby można było grami sie wymieniac
A jak pojechałem do media to byłe 2 zestawy albo ps3 z move albo x360 z kinektem i tata mówi bierz którą chcesz a w x dawali 3 gry a w ps3 tylko1
no i oczywiscie ze wzgledu na alana i forze które mam bo kupiłem ;D
I polecam grę Tony HAwK Shreed [z Deskorolką] ;]
Pozdrawiam
domol
 

pat792

Użytkownik
Użytkownik
Miałem trochę pieniędzy na wydanie. Za mało na ulepszenie całego kompa więc padło na konsole. A że grałem na obu konsolach i znałem mniej więcej ceny gier to wybrałem xbox'a.
 

the wert

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem Xbox'a 360 bo nie chcę dokładać do kompa.
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
dokladnie jak up, na komputerze co gra to ma wieksze wymagania a do xboxa kupujesz gre wkladasz gre i grasz. Nie martwisz sie moze mi nie pojdzie ;x, albo bedzie sie cielo. I tez zafascynowaly mnie te avatary i game score ;]. Mimo ze live platny.
 

M3TH22

Użytkownik
Użytkownik
A ja nie wiem . Zawsze wolałem grac w gry na PC lub wcześniej korzystałem z KONSOL typu PSX PS2 miałem okazje nawet zakupić PS3 ale się wstrzymałem z nim :) Często u mojego ziomka grywaliśmy w konsole na jakiś popijawach jest posiadaczem XBOXA 360
W Końcu sam się skusiłem i Wziąłem sobie konsolkę Powodów jest naprawdę wiele

1 Dużo Dobrych Tytułów
2 Nie Najdroższe Gry, Cena Konsoli Też nie Za wygórowana ( Ja akurat nabyłem Czarnulkę Elite )
3 Wygodny i Łatwy w Obsłudze
4 Kopie Zapasowe Gier
 

mkoz_1

Świeżak
Świeżak
kupilem X-a z 3 powodow
HALO
Ace Combat 6
forza 3
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mam już dość instalacji gier na pc, instalowania patchy, wyszukiwania działających, etc...
ps2 też już szałowe dawno nie jest. :D
więc xboxa kupiłem, bo:
a) jest prawie jak ps3 :D
b) jest tańsze niż ps3 :D
c) forza 3 :)
d) red dead redemption.
dla tych dwóch tytułów warto xboxa mieć.

ps. tak, wiem że rdr na ps3 też jest...
 

kulbon

Użytkownik
Użytkownik
Dla gta4 !
 

kamilos88

Świeżak
Świeżak
A ja kupiłem bo u kumpla zobaczyłem dante's inferno na 42 calach w hd i sie zakochałem:D kupiłęm Xa chodź gdybym zopbaczyła ta gre na ps3 pewnie bym ja kupił, ale ie żałuje gry tanie idzie wymieniac jest super:)
 

Porcky

Użytkownik
Użytkownik
Konsole kupiłem głownie dla gier casualowych np: Lips czy Dance Central, które bardzo dobrze sprawdzają się w czasie suto zakrapianych imprez :)
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Kupilem, bo jest sporo gier, których po prostu nie ma na kompie (kompa i tak mam slabego) + zdecydowanie bardziej wole gre na padzie.
 

piter1811

Banned
Ja kupiłem bo była okazja i nie żałuje :) Teraz przerzucam sie na slima ;]


SERWIS Xbox 360 info Xbox 360 Serwis

Dokładnie opisany serwis.

POLECAM ;)

Pozdro
 

Deathcoil

Świeżak
Świeżak
Kupiłem Xbox-a S 4GB, ponieważ: ma świetny design, wygodniejszego pada niż ps3, przyjemny dashboard i kinecta przed którym można się pogibać ze znajomymi :)
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
A ja kupilem xboxa bo byl tanio od zyda,a pozatym sa piraty :))
 

Grahf666

Użytkownik
Użytkownik
Kupiłem X'a dla gier typowo konsolowych, których nie ma na PC. Czemu X'a a nie PS3? Ponieważ Xbox360 był tańszy oraz więcej moich znajomych było w jego posiadaniu. Również dla możliwości grania na piratach. Niestety, trudno w polskich warunkach, jechać na samych oryginałach, a dzięki przeróbce, byłem w stanie zagrać w te pare gier w roku więcej.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja kupilem xboxa a mialem kupic ps3,ale teraz w sumie zaluje bo strasznie awaryjny ;/
Co chwile w naprawie lezy/
 

Crummy

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem bod dużo moich kumpli ma, xbox to nie krowa (ps3 tak)
 

Gadamer

Świeżak
Świeżak
Jak grać to tylko na konsoli, za dużo pieniędzy włożyłem w mojego Ultra PC sam procek i7 kosztował mnie tyle co Xklocek.
A teraz nie martwię się wymagania sprzętowe. A kompa mam do zabawy Blenderem, Składania w FullHD i netu oczywiście.
A czemu Xbox360 ponieważ ma taką miłą funkcję jak XBL
 

lukasy

Świeżak
Świeżak
Witam właśnie kupiłem Xbox-a 360 slim 250 GB z media dałem 1099 zł w dwudziestu ratach po 50 zł

Czemu kupiłem "xa" Ponieważ lubię dobrą rozrywkę! A tak dokładnie bardzo chciałem pograć w takie tytuły jak...


1. Fight Night Round 4
2. Need for Speed(TM) Hot Pursuit
3. Forza Motorsport 4


Do kupna "xa" przyczynił się komputer. Mianowicie by móc nadal grać choćby w taki tytuł jak Need for Speed(TM) Hot Pursuit,
musiałbym wymienić kompleksowo cały sprzęt. Wiąże się to z kosztem około 1700-2500 zł. Konsola posiada dodatkowy plus,
nie potrzebuję zbytnio na nią miejsca rozkładam i składam kiedy potrzebuje.
 

Do góry Bottom