Czy da się odzyskać Grę

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

razzor122

Świeżak
Świeżak
Siema To Znowu Ja.
Chciałbym się was zapytać czy w jakiś sposób można odzyskać usuniętą grę z dysku.
Chodzi mi oto:
Usunąłem Grę GTA 4 i jak wchodzę w ustawienia a tam na pamięć i wybieram gry to GTA dalej tam jest a nie chce go usuwać tylko przywrócić są tam też dwa dodatki zajmujące powyżej 1GB czy jest jakiś sposób aby to odzyskać ??. Na dole pisze "zawartość Rynku usług"
 

L3s1ek

Banned
Usunietej gry nie odzyskacz ,
jeśli sciagales gre / dodatek z rynku gier to mozesz go ponownie pobrac ,
 

Kubik25600

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak go pobrać

Z rynku gier?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
https://live.xbox.com/pl-PL/download/history
Logujesz się i masz tutaj całą kupioną zawartość X360. Klikasz pobierz na konsole i po odpaleniu konsoli zacznie się pobierać.

A tu masz na rynku https://marketplace.xbox.com/pl-pl/Product/GTA-IV/66acd000-77fe-1000-9115-d802545407f2
 

Kubik25600

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale xbox kupiłem niedawno od gościa wiec co teraz

A może ktoś z łodzi ma pożyczyć na instalke na kilka min Black flag xbox 360
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A może ktoś z łodzi ma pożyczyć na instalke na kilka min Black flag xbox 360
Jeśli masz oryginalną konsolę to i tak nie zagrasz bez płyty. No chyba, że poprzedni sprzedawca ustawił licencje na konsole zanim Ci sprzedał, ale skoro by zostawił to po co miałby usuwać gre?
 

Kubik25600

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dziecko mi usunęlo rgh lt 3.0

A jak sprawdzić czy jest ta licencja czy nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mieszkam w Łodzi podwodnej i mam GTAIV kompletne wydanie na dwóch płytach ale skoro masz RGH to grę pobierasz z pierwszej lepszej strony, w dziale RGH masz poradniki. Licencji nie masz bo to najzwyklejszy pirat. Grę pobraną z sieci w formie ISO przerabiasz i wrzucasz na dysk konsoli, grasz. Ewentualnie szukasz od razu gotowca pod RGH w GOD/XEX.

Ps. Wpiszj w google xbox 360 game download i pierwszy link masz GTA4JTAG.
Pamiętaj tylko że na tym forum nie załączamy linków do takich treści.

A tak ogólnie to polecam kupić oryginał 20-30zł, tutaj fajna cena jak za pakiet http://allegro.pl/gta-complete-gta-4-episodes-super-cena-x58-i7138512813.html
 
Ostatnia edycja:

Kubik25600

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A coto ten godex a jak już ściągnę np gotowa grę pod rgh to jak wzucic na dysk?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

Kubik25600

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakaś dobra strone rgh lt 3.0 żeby odrazu wzucic na duży pendrive i skopiować na dysk konsoli
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czytaj komentarze od początku do końca to nie będziesz dwa razy zadawał tych samych pytań.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Siema To Znowu Ja.
Chciałbym się was zapytać czy w jakiś sposób można odzyskać usuniętą grę z dysku.
Chodzi mi oto:
Usunąłem Grę GTA 4 i jak wchodzę w ustawienia a tam na pamięć i wybieram gry to GTA dalej tam jest a nie chce go usuwać tylko przywrócić są tam też dwa dodatki zajmujące powyżej 1GB czy jest jakiś sposób aby to odzyskać ??. Na dole pisze "zawartość Rynku usług"
Odzyskać można przy pomocy FATXplorer. Autor programu dodał możliwość odzyskiwania danych z dysków xbox nawet po uszkodzeniu partycji (dysk wyświetlany jako niesformatowany w konsoli)- sam ostatnio odzyskałem ponad 250GB danych z mojego jaspera.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom