Czy moge ze sobą łączyć UFC Personal Trainer i Your shape fitness evolved?

Mata10

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam pytanie gdyż do okresu po świętach i przed nowym rokiem bardzo chciałbym zgubić swój brzuch gdyż wtedy jadę z znajomymi do Aqua Parku. I już po jutrze zacznę trening z UFC Personal Trainer na Kinecta, Planuję dać z siebie wszystko gdyż jak mam na sobie koszulkę to wydaje się że jestem chudy. I czy to coś da jeżeli do tego dołożę Your Shape Fitness Evolved? I nie chcę odpowiedzi typu po co na to wszystko wydawać kasę bo przecież można na jednym schudnąć. Ja mam LT+ 2.0 gry mi się ściągają w jedną noc a mi naprawdę bardzo zależy żebym na basenie wyglądał bardzo dobrze i żeby mi mięśnie trochę urosły.
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Idź na siłownie, przejdź na dietę. Skakanie przed tv niewiele tu pomoże...
 

Kozi3214

Użytkownik
Użytkownik
Wyjdź na dwór, a nie slęcz przed konsolą:D
Meczyk w nogę,meczyk w kosza wieczorkiem bieganie, jakaś siłownia i brzuszek znika:D
 

damspi

Użytkownik
Użytkownik
No mi się wydaje, że jak masz możliwość pobrania tego w tak szybkim tempie to jest do dobry pomysł. Jak śnieg spadnie to nie chce się biegać a takie coś może być zimowym urozmaiceniem czasu z dodatkowymi korzyściami dla ciała. Nie powiem, że po takim czymś nauczysz się walczyć ale mięśnie brzucha i inne partie na pewno wzmocnisz. Wnioskuje to po trailerach które oglądałem, ponieważ sam jestem zainteresowany tym produktem.
 

Mata10

Użytkownik
Użytkownik
ok. dzieki wszystkim a na dworze to nie mam mozliwosci. ale ta oststnia wypowiedz bardzo mnie zainteresowala. awiec sciagne te dwie gry
 

kondziu16

Użytkownik
Użytkownik
A6W nie mówi ci to coś? Aerobiczna 6 Weider'a bardzo dobre ćwiczenia na brzuch ale pamiętaj abyś nie siedział za długo przed konsolą i ograniczaj słodycze to brzuszek gwarantowany i pamiętaj abyś też wychodził grać w nogę kosza itp.
 

Mata10

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki Wielkie w noge gram ciągle w tygodniu przed konsolą nie siedzę, ale jednak myślę że UFC albo Your Shape może mi pomóc to zrobić szybciej. I fajnie że z Xbox Forum zrobilismy forum o odchudzaniu :p
 

Do góry Bottom