Czy oplaca sie tego xa...PILNE!!

Hpmav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!!

Jezeli zly dzial to prosze o przeniesienie.

Mam okazje kupic xa premium za 700 zl. W sklad konsoli wchodzi 2x bezprzewodowy pad, dysk 20gb, headset, cale okablowanie, org GoW, jakies kopie zapasowe. Konsola jest przerobiona ix 1,4 i jest z 2006.11. Podobno nie jest zbanowana na XBL. Czy oplaca sie brac ten zestaw?? Pozdrawiam!
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Niby się opłaca ale ja bym dzisiaj już szukał czegoś z 2008 a nie 2006 roku.
Zestawik ogólnie przyjemny.
 

marzzz73

Użytkownik
Użytkownik
i jest z 2006.11.
daj sobie spokój z tym iksem
 

Hpmav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A zestaw 3 pady, przerobiony, niezbanowany, dysk 20 gb, memorka, headset, okablowanie z lipca 2008 za 900 zł?
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
A zestaw 3 pady, przerobiony, niezbanowany, dysk 20 gb, memorka, headset, okablowanie z lipca 2008 za 900 zł?
Hmmm... domyslam sie, ze 1 pada mial, konsolka 20GB juz dzis rzadko widywana, trzeci pad z M$ pewnie za darmo :) hm.... mysle ze za 800/850 mozna by bylo chwycić ;)
 

manhunt13

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej poszukać nówki 60gb i mieć pewność że nowa i nie grzebana w środku IMO ;)
 

Hpmav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Lepiej poszukać nówki 60gb i mieć pewność że nowa i nie grzebana w środku IMO ;)
Tylko że nowa kosztuje 1200... a planowałem kupić xboxa do 700 ...
 

kubaj

Użytkownik
Użytkownik
Nie chcę ci nic mowić ale ja nowego pachnącego xboxa 60gb kupiłem na allegro(nie od piekary) za 700zl i po 2 dniach był u mnie.
 

kepisty89

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że nowa kosztuje 1200... a planowałem kupić xboxa do 700 ...
Warto nawet na promocję jakąś zaczekac, zaloze sie ze bedą lada moment.
Ja wyrwałem nóweczke z Electro World 60GB za 749zł
 

Hpmav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko ewentualna przerobka, dodatkowy pad i wyjdzie na to samo jezeli nie drozej:/. Sam juz nie wiem.....
 

manhunt13

Użytkownik
Użytkownik
To kup arcade a jak dostaniesz w pozniejszym czasie kase to dokupisz dysk (org. albo BEVS)
 

magrowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ludzie i ludziska nauczcie sie korzystac z allegro i zamiast pytac po forach "czatujcie" na okazje. Przed kupnem x`a sprawdzalem oferty bardzo czesto i jaki wynik? dwutygodniowy x360 premium 60gb z wszystkim za 730pln... a nie raz bylo tak ze np nowy arcade za 600pln, albo za 650 z GTA IV i czyms jeszcze, konsole nawet miesiaca nie mialy, fakt faktem max 2h i aukcja zakonczona...
 

MiQ

Użytkownik
Użytkownik
To jest konsola powystawowa a ten sprzęt jest delikatny nie wiadomo co przeszedł na wystawie. Lepiej kupić coś nowego albo od prywatnej osoby która używała konsolę po parę godzinek w domu a nie po 12h tak jak w przypadku wystawki.
 

mihau86

Świeżak
Świeżak
dzieki, w sumie nie pomyslalem o tym i przyznaje racje. szukam dalej :p
 

Do góry Bottom