Czy tą nagrywarką nagram gre na XBOX360?

Spalek

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym zapytać czy na nagrywarce przenośnej USB firmy ASUS SDRW-08D1S-U mogę nagrywać gry na xboxa ? Jeżeli tak to jaki profil wybrać ?
 

mistrz91

Banned
LG GSA-4167B , nagram???
 

Gonzo24TP

Świeżak
Świeżak
Witam

Nagrywał ktoś może nagrywarką LG GT20N??
Kilka prób nagrania skończyło się fiaskiem i nie wiem czy to wina nagrywarki czy konfiguracji.
Bedę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
 

Gonzo24TP

Świeżak
Świeżak
Widzę, że nikt nie chce podzielić się informacjami to ja się podzielę ;)
Próby nagrania PES 2012 na płytach VERBATIM wszelkiego rodzaju i prędkości legły w gruzach.
Dziś pytając się w sklepie o Lite iHAS 124B i adapter USB->SATA (ponieważ posiadam laptopa) kupiłem najtańsze płyty DVD+R DL - SHIVAKI (Disc ID: RICOHJPN-D01-67). Ku mojemu zdziwieniu płyta nagrała się bez najmniejszych problemów i śmiga w boxie aż miło :) Dodam że gram z płyty bo nie posiadam dysku. Nagrywarka to HL-DT-ST DVDRAM GT20N CP02 (SATA) wersja SLIM, a nagrywałem prędkościa 2,4.

Pozdrawiam
 

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
Mam podobny problem, też chce nagrać PES 2012 na płytę DVD+R DL Verbatim i już trzy płyty poszły się je... .
Mam taką nagrywarkę http://img692.imageshack.us/img692/5813/magicalsnap201110230042.png
Nagrywałem CloneCD(jakiś błąd przy ok 50%) i IMGBurn'em(2 błędy przy 50%) . Dzisiaj kupie 3 verbatimy i te SHIVAKI i Zobaczymy ! Bądźmy dobrej myśli :)
 

LESIU81

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i co nagrałeś?
 

josif71

Świeżak
Świeżak
nagrywanie

też mam w laptopie zwykłą nagrywarkę,próbowałem nagrać goldeneye na verbatimie,w połowie nagrywania nagrywarka zrobiła finalizowanie płyty i **** zimna płytka do wyrzucenia,,trzeba kupić specjalną nagrywarkę tak to przynajmniej zrozumiałem jak niektórzy opisują na forach
 

Piotrek Jemielita

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam nagrywarkę Samsung DVD 22x SATA,nagram nią gry na xpudło 360?
 

19Szumi10

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem Just Cause 2 za pomocą CloneCD na brata nagrywarce i działa :D
Mam takie dość nietypowe pytanie :D
Mam stacjonarną nagrywarkę DVD , Czy dałoby radę ją tak podłączyć żeby była możliwość nagrywania gier na niej ?
 

Dawid Korbiel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ATAPI DVD A DH20A4H, da rade?
 

Niver

Użytkownik
Użytkownik
Toshiba TS-L632h A ktoś może mi powiedzieć coś o tym? czy bez problemu bym tym nagrał XGD3
 

emilo

Świeżak
Świeżak
hejka mam pytanko mam nagrywarke zewnętrzną lite on modeleTAU108-02 1 czy nagram gry z gdx3 na xboxa 360 prosze o szybką odpowiec nagrywa mi normalnie gry na xboxa 360 posiada zapis gdx2 i nie miałem dotąd problemu
 

Stik01

Świeżak
Świeżak
Witam. Przyznam sie, ze nie przejdzalem wszystkich stron w temacie :p
Wiec nie wiem czy byl juz poruszany temat tych dwoch nagrywarek:

nec dvd rw nd-3520a

hl dt st dvdram gsa h55L

Czy beda dzialaly gry nagrane na tych nagrywarkach??

Pzdr
 

Niver

Użytkownik
Użytkownik
Ja ponawiam moje pytanie co jest 2 posty wyżej, nigdzie o tym nie znalazłem dlatego was chcę zapytać (Laptop) Toshiba TS-L632h czy bez problemu nagram tym XGD3??
 

Fabianno

Użytkownik
Użytkownik
Ja ponawiam moje pytanie co jest 2 posty wyżej, nigdzie o tym nie znalazłem dlatego was chcę zapytać (Laptop) Toshiba TS-L632h czy bez problemu nagram tym XGD3??
Bez problemu XGD3 nagrasz tylko Liteon'em np tym NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 B iHAS 124 + NERO (1929062013) - Aukcje internetowe Allegro który to nagrywa gry z XGD3 do końca ;) mimo wszystko ja sam wypalam na laptopie na innej nagrywarce - battlefield przeszedłem, forza śmiga bez problemu ale za to mw3 czasem sie wylaczy, a dzisiejsze lego harry potter 5-7 nie uruchamia sie. wiec sam nie wiem jak Ci odpowiedziec jednoznacznie na to pytanie :)
 

Niver

Użytkownik
Użytkownik
Co do Litka to wiem, tylko chodziło mi o tą nagrywarkę co pisałem, bo jak na niej się nie da za bardzo to będę musiał kupic litka Burner Max i adapter sata żeby do lapka podłączyc... ale jak ktoś ma jakieś info co do tej nagrywarki co pisałem to proszę o napisanie
 

tom8823

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie. Nie mam nagrywarki Liteona i pojawił się Rayman Origins który jest w XGD3 ale zajmuje tylko 7.43 GB. Czy potrzebuję do takiego rozmiaru nagrywarki Burner Max?
 

Velard

Użytkownik
Użytkownik
Da radę wypalić na TSSTcorp CDDVDW TS-L633L ATA Device? Próbowałem już ale w konsoli było "Odtwórz DVD".
 

novina

Świeżak
Świeżak
@Velard mam dokładnie ten sam model, lapek samsung r780 i o ile gierke która nie wymaga nadpalania (mortal) wypala i X ją odpala to już z cod3 czy LOTR WN sobie nie radzi (nie dopala płyty do końca) po włożeniu płyty do konsoli mieli płyte poczym pojawia się tylko opcja otwarcia szuflady, no chyba że ja coś źle robię. Jak coś to proszę o jakieś instrukcje.

A tak w ogóle to dzieńdobry, jestem nowy :D
 

Freelander

Użytkownik
Użytkownik
Każdą nagrywarką da się wypalić i grać we wszystkie gry stare i nowe, xgd2 i xgd3 z wyjątkiem forzy 4.

Niżej tutorial.

http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/[tutorial]-nagrywamy-obraz-xdg3-programem-clonecd-bez-zadnych-bledow-103695.html

Nagrywać można bezproblemowo na wszystkim. I na Verbatimach za 8 zł i na Hawk'ach za 2,5 zł. Jakość, ewentualnie powodzenie zależy od: stanu lasera w nagrywarce (jej wiek), ilości ramu posiadanego w komputerze (im więcej tym lepiej) oraz ogólnego porządku na komputerze (system nie obciążony, pozamykane zbędne programy). No i najważniejsze. Trzeba mieć nową przeróbkę LT 2.0 .
 

Do góry Bottom