Dashboard 2.0.9199.0-FAQ i problemy

mataman

Użytkownik
Użytkownik
gosciu jak jestes leszczem i sie nie umiesz do bledu przyznac ze jakies gowniane aktualizacje posklejal z kilku i teraz kazdy ma wonty bo mu avatary poginely albo gier z hdd nie czyta. idz lepiej pobaw sie w piaskownicy zamiast brac sie za cos czego nie umiesz tumanie
przecież baranie ty nawet nie wiesz o czym rozmawiasz. Posklejal jedna z kilku? Hahahahaha
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
SErek ban na 1 dzień.
Akir, spokojniej
Mataman nic nie wnosi twoj post do tematu :)

Każdy kolejny taki wywód zostanie potraktowany "dosadniej" także pisać tu na temat i się nie kłócić.
 

slim3000

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdza ktos na wlasnym przykładzie ze na 100% ZNIKA blokada ktora uniemozliwia instalacje gier na HDD oraz co wazne ICH ODCZYT ??
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
moze trochenie natemat ale dla posmiania sie wklejam link do pewnej aukcji allegro http://www.allegro.pl/item991672646_xbox_360_likwiduje_ban.htmla co do aktualizacji to narazie avatarow nie ma trzeba czekac. Na koniec pytanie czy da sie dograc avatary np przez transfer kita?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Potwierdza ktos na wlasnym przykładzie ze na 100% ZNIKA blokada ktora uniemozliwia instalacje gier na HDD oraz co wazne ICH ODCZYT ??
Tak pisane było już. Usuwa, blokadę instalacji
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Jezeli chodzi o wychodzenie z gier do dashboardu tomusze czekać na oficjalny update od M4 razem z avatarami żeby nie muliło tak.? To tak dla wyjaśnienia
 

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
musze się pochwalić że działa update... poczekam na ten z awatarami jeszcze :) i je wgram.. ten z 1. linku ich nie posiada ;)

Konsola Falc 1.5 iX z ostatnim updatem 9855 czy jakoś tak
 

Kazner

Użytkownik
Użytkownik
Ja na razie nie robię UP'a gdyż czekam na jTAG'a pod mój obecny dash i dla jaspera Arcade 256MB ogólnie.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja na razie nie robię UP'a gdyż czekam na jTAG'a pod mój obecny dash i dla jaspera Arcade 256MB ogólnie.
To nie zagrasz w nowe gry takie jak alan wake, splinter cell C. Na hack się nie doczekasz
 

Spartacus

Użytkownik
Użytkownik
Takie pytanie. Mam abonament Gold jeszcze parę miesięcy, nie logowałem się na XBL jak była jakiś czas temu fala banów, z obawy przed blokadą instalacji gier na dysku.

Jeżeli zaryzykuje połączyć się z XBL i dostane banana to dostane go oczywiście tylko na dostęp do XBL. Rozumiem, że MS nie prowadzi już praktyki związanej z blokadą instalacji, czyli mogę śmiało się łączyć? Dodam, że nawet jeśli będzie ban to nie będę żałował, po prostu interesuje mnie ucieczka przez blokadą na instalację, to jest najważniejsze dla mnie.

Wydaje się logiczne, że po tej aktualizacji może być tylko blokada na dostęp do XBL, czyli nic innego nie uświadczę, zgadza się?
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
z nerwów napisałem do Microsoft'u kiedy w końcu wrzucą tego Dash'a na strone :D ile kurde można czekać! w końcu nie możemy korzystać z Live w PL, także nie możemy go w inny sposób wgrać :)
 

Pendive

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem. Mianowicie zrobilem upa tego nowego dasza bez avatarow a teraz gdy chce zrobic z avatrami to mi jej nie wykrywa?:(
 

szajba19

Użytkownik
Użytkownik
Było wcześniej mówione że udpate z pierwszego linku nie ma avatarow.Trzeba czekac az pojawi sie z avatarami:)
 

termit1992

Banned
Użytkownik
Niech ktos napisze czy po zrobieniu update'a OFFLINE, czy usuwają sie kodeki. Poniewaz nie mamm dostepu obecnie do live a jakby sie usunely to nie byloby ciekawie????
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
kodeki sie nie usuwaja a swoja droga xbox jest do grania a nie ogladania divixow....
 

gebe14

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem jak u was,ale u mnie,mam bana,nadpisany plik w nand...po instalacjii nxe wszystko smiga tak jak trzeba.
dziekuje i pozdrawiam
ps.czy to oficjalny nxe \czy jakas kombinacja?
 

korzon1980

Użytkownik
Użytkownik
Avator - rzekomo działa a jednak nie - czy jest możliwość dogrania ?

Witam
Wgrałem aktualizację tą "rzekomo" działającą z Avatorami - działa ale bez Avatorów - czy jest możliwość dogrania offline Avatorów ???

Pozdrawiam
Korzon1980
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Wgrałem aktualizację tą "rzekomo" działającą z Avatorami - działa ale bez Avatorów - czy jest możliwość dogrania offline Avatorów ???

Pozdrawiam
Korzon1980

Boże kochany, co za ludzie. Czytać nie umiesz? Tak, będzie istniała taka możliwość, przynajmniej tak można wyczytać na tym forum. Ja też wgrałem sobie tą aktualizację i również czekam na avatary. Jednak zamiast pisać bezsensowne posty chyba można użyć wyszukiwarki? Ostatecznie własnego mózgu i poszukać samemu - to nie boli.

Co do posta nr. 36. Z informacji jakie przeczytałem, dowiedziałem się, że jest to oficjalna wersja NXE.

Pozdrawiam!
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
korzon1980 -> tylko spamujesz forum gościu...

druteron-> nie to nie jest oficjalna wersja tylko kombinacja, jak oficjalna to daj linka na stronę m$ z tym !
 

druteron

Użytkownik
Użytkownik
Stary, wyluzuję. Tylko jak widzę podobne posty, to mnie krew zalewa, a padło akurat na ciebie i nie wytrzymałem. Przepraszam.

NeoAndrew - Któryś z userów napisał, że najprawdopodobniej musi być to oficjalna wersja, bo tylko taka może zadziałać na Xboxie. Napisał również, iż ktoś mógł pobrać to przez Live i zgrać z HDD Xboxa na PC. Nie powiedziałem, że na pewno jest to oficjalne wydanie i nie chcę się tutaj sprzeczać, ponieważ mogę nie mieć racji, nie znam się na tym aż tak bardzo. Napisałem tylko to, co wyczytałem :)
 

Do góry Bottom