Dead Space 2: mniej horroru, więcej akcji

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

mentes

Banned


Dobry rozgrywający się w kosmosie horror nie jest zły, co zresztą potwierdziło ciepłe przyjęcie przez graczy pierwszej części Dead Space. Jeżeli to właśnie gęsia skórka przyciągnęła was do produkcji Visceral Games, to może się okazać, że niestety w Dead Space 2 będzie jej mniej.

Jak stwierdził Nick Earl, wiceprezes Visceral Games w wywiadzie dla Industry Gamers:
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
to może być tylko minusem tej produkcji, mało jest gier na x360 które mogą przestraszyć
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Tak jakby jedynka była straszna... To teraz w ogóle będzie szuter zwyczajny. :p
 

wojtas74

Użytkownik
Użytkownik
cóż szkoda liczyłem na Dead space 2 że będzie straszniejsze niż 1 część i tu sie rozczarowałem
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Po przejściu pierwszej części wyczytałem, że to pseudo horror. Tam nie był nawet jednego momentu strasznego ;)
 

grzes207

Użytkownik
Użytkownik
zmien sprzet audio na lepszy i nie raz sie przestraszysz :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Czyli będą iść tropem Resident Evil - mniej strachu więcej akcji.
 

Czankaster

Użytkownik
Użytkownik
Strach to mamy w Silent Hillach, Dead Space na porządnym sprzęcie audio tylko mnie osobiście zaskakiwał stworami pojawiającymi się z nikąd, zresztą grając na hardzie szło je rozwalić w 5 sekund więc co tu się bać takich wrogów ;)
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
no czyli będzie bardziej casualowo, poza tym mam obawy, czy tym razem Visceral dadzą radę, przy dante's inferno się nie popisali...
 

jadakis1

Użytkownik
Użytkownik
a mi się Dante's Inferno podobało:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom