Dead Space

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Dead Space

No mnie oczywiście też się podoba choć jak narazie jestem na 4 lvl i coś mała różnorodność potworków :p Mam prośbę do tych co grali nie mogę na 4 lvl wejść w "Do talerza komunikacyjnego mimo iż już mogę ukończyć ten lvl 4 to dalej brakuje mi 1 rozmowy w bazie danych chcę zebrać wszystkie bo achivmenta chcę pomoże ktoś kto zebrał wszystkie na tym lvl można na gg napisać 7579023.
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

kurcze ja mam problem z misja w ktorej trzeba nadajnik sos przyczepic do asteroidy , nie wiem wlasnie jak to zrobic gdyz to cos sie obraco wokol asteroidy sieka mnie na kawalki (probowalem zastojow i kupa caly czas tym samym tempie sie obraca ;/)
 

kolek5

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

Gra jest cudowna! Ma super grafikę i extra grywalność. Jak dla mnie giera hicior. Zawiódł mnie totalnie Far Cry2. Jakaś ta grafika średnia, masa bugów (strzelam z metra a koleś dalej stoi)
 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

jakiej broni uzywacie ?? ja uwazam ze najlepsza jest ta standartowa wszytkie inne ktore testowałem są gorsze ;/
 

Sereczek

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Dead Space

ja to każdą która do tej pory mam czyli te 1 co na początku jest piłę i ten szybki karabinek.
 

bartex85pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dead Space

popieram!
gra roku jak dla mnie
klimat i grafika zajebisty ! czemu nie ma wiecej takich gier
 

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

Potwierdzam wcześniejsze opinie :) GRAFIKA 9.5/10 KLIMAT 9.5/10 STEROWANIE SUPER - NIE MA PROBLEMÓW JAKBY KTOŚ SIĘ SUGEROWAŁ WIADOMOŚCIAMI Z SERWISU WP.PL
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

jednym slowem gra wymiata jak ktos dojdzie do 7 nrozdzialu sluze pomoca ;) najchetniej chcialbym aby ta gra sie nie konczyla ;)
 

marqs75

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

EA zrobiło kawał dobrej roboty DEAD SPACE wymiata pod każdym względem tak powinny wyglądać horrory,dla mnie bomba. ps:kombinezon SCORPION jest przekozacki






 

Kuba380

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

jak przejsc tego potworka co trzeba mu w plecy strzelac strzelam i strzelam i nic ;/ ???
 
T

Termos

Guest
Odp: Dead Space

Ja go powalałem miotaczem. I nie trzeba zachodzić go z tyło
 

wandal10

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

strzelaj mu w tylne nogii najlepiej najpierw uzyj zastoju bedzie ci latwiej ;)
 
T

Termos

Guest
Odp: Dead Space

Ja mam inny problem. Rozdział czwarty. Mam rozpieprzyć wszystkie asteroidy, które napierdzielają w statek. Wychodze tam na zewnątrz i długo nie podziałam, bo zaraz jakiś asteroid walnie we mnie. Jak to przejść ?
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

Gdy wychodziszna ta otwarta przestrzen to dobiegnij do tych wystajacych ziemi skrzynek/scian. Schowaj sie za nia, uchroni cie ona przed gradem meteorytow. Jak po chwili przestana nawalac i ucichnie to biegnij do nastepnego schronienia. I tak zabimi skokami po kolei dobiegniesz do celu (po drodze sa miejsca do uzupelniania tlenu, sprawdz na mapce)
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

potwierdzam gierka jest porostu rewelacyjna długo czekałem na surwiwal horror który naprawdę trzyma w napięciu.....+pod każdym względem grafika fabuła ciekawe bronie upgrady itp.......

polecam grać tylko w nocy w dzień gierka traci trochę ze swojego klimatu ostatnio dwa razy grałem do 3 nad ranem naprawdę wciąga

oby więcej takich gierek :)

jak opuszczamy szczelne pomieszczenie wychodzimy w próżnie naprawdę robi wrażenie nie słychać potworów bo w próżni nikt nie usłyszy twojego krzyku ;-) świetnie jest to rozwiązane widać że EA przyłożyło się do gierki walka w zerowej grawitacji też jest bardzo fajna dużo nowych ciekawych pomysłów z którymi nie spotkałem się nigdzie indziej :)

P.S
no i jest jeszcze film do gry jak ktoś kupi oryginał do dostaje film gratis taki mały bonus od EA
 

Pavel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Dead Space

wandal10 napisał:
kurcze ja mam problem z misja w ktorej trzeba nadajnik sos przyczepic do asteroidy , nie wiem wlasnie jak to zrobic gdyz to cos sie obraco wokol asteroidy sieka mnie na kawalki (probowalem zastojow i kupa caly czas tym samym tempie sie obraca ;/)
przeszedł ktoś ten moment juz? bo tez mam z nim problem
 

kleeju

Świeżak
Świeżak
Odp: Dead Space

witam
Mam problem w 5 rozdziale z tym gosciem w klinice ktory sie caly czas regenruje idzie go jakos rozwalic czy nie ma takiej mozliwosci????
 

pawel3569

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Dead Space

Czy gra na ekranach o proporcji 4:3 jest wyświetlana na całym ekranie czy tylko panoramicznie?
 
T

Termos

Guest
Odp: Dead Space

kleeju, za pierwszym razem musisz przetrwać dopóki ta laska nie odblokuje ci dzrwi. Za drugim razem podprowadź gostka w komorę kriogeniczną, zwolnij czas i puść się do pomieszczenia po schodkach. Tam aktywuj komorę.
Jestem w 6 rozdziale i chyba dam sobie spokój z tą grą. Stresuje mnie i przyprawia o palpitacje serca, a w moim wieku to raczej niebezbieczne dla serduszka : D
To pierwsza gra, w której przemieszczam się praktycznie cały czas z wycelowaną bronią i ze strachem o to, z której strony co ś wyskoczy mi na plery : )
 

Do góry Bottom