Dell Alienware 15 - czy warto?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Banish

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam, mój MSI GE62 miał być gamingowy i wgl, niestety chłodzenie jest kiepskie i laptop przez to nie spełnia moich oczekiwań i przyszedł czas na wymiane - zastanawiam się nad Dell Alienware 15 i teraz pytanie czy warto? Może miał ktoś z nim do czynienia? Jak wygląda temat chłodzenia, głośność, użytkowanie przez długi czas (u mnie laptop chodzi po 10-15h na dobe) i wgl czy jest wydajny.

Czy zdarza się że takie laptopy są wystawiane w marketach, sklepach? Żeby na żywo zobaczyć.

Zastanawiam się nad czymś takim http://allegro.pl/dell-alienware-15-i7-16gb-256ssd-gtx1070-fhd-win10-i6874299922.html czy uciągnie wszystkie gry programy bez problemu na w miare wysokich detalach.

Ewentualnie licze na propozycje innych laptopów gamingowych do 10000-11000zł - niestety musi byc 15-15.9' bo musi mi sie w plecak mieścić :p
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie wydawanie takich pieniędzy jest bez sensu za to kupiłbym i mocna stacjonarke i lapka w miarę do gier
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Od lat Alienware się specjalizuje w laptopach i komputerach stacjonarnych! Ich produktu są tylko i wyłącznie przeznaczone do grania :) Jeżeli ci się ten laptop podoba, to bierz, nie wahaj się. Dokładnie nie wiem jak stacjonuje chłodzenie w ich produktach, bo przecież to jest jedna z najważniejszych elementów, jeżeli sprzęt ma chodzić długimi godzinami. Powiem ci tak, ja bym go wziął, bo po prostu to jest Alienware :)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Myślisz że dalej czeka na odpowiedz od (Lipiec 13, 2017) (ostatnio widziany (Lipiec 14, 2017) :p
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja nie wiem :D
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Może alienwary go porwały :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom