Demo FIFA 13 już jest

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
podlacz kablem HDMi a nie analogowym kto teraz uzywa analogu na TV Led itd.. jak kiedys cos podlaczylem analogowo zeby padne jak zobaczylem obraz
 

Maxi178PL

Banned
Użytkownik
Dobra, rozwiazalem problem, aktualizacja ;)
 

SPDZ

Banned
Ja powiem tylko tyle że ta gra nie ma nic wspólnego z piłką nożna... cóż... kolejny rok PES rządzi w temacie piłki nożnej...
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
Ja powiem tylko tyle że ta gra nie ma nic wspólnego z piłką nożna... cóż... kolejny rok PES rządzi w temacie piłki nożnej...
W 12 tez ? :)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

Pako1139

Świeżak
Świeżak
Wgrałem FIFE 13 na pendriva za pomocą Horizona i niestety napisane jest iż plik jest uszkodzony.
Jakieś sugestie?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
usun i wgraj jeszcze raz
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Grałem parę meczy i tak:

+ piłka wreszcie się nie klei do nogi tak bardzo
+ podania trzeba robić z głową
+ lepsza fizyka podań
+ lepsza gra ciałem
+ fajne mini gierki przed meczem
+ dobre ustawienie się partnerów
+ lepsze AI przeciwnika

- zbyt mocne strzały i łatwiej strzelić z daleka przez to
- bramkarze często popełniają bugi
- bugi wśród obrońców (obijają się o siebie itp)
- znów można sprokurować karnego nawet jak nic nie zrobisz tylko przeciwnik się odbije od Ciebie

Generalnie jest ok :) Jest ewolucja ale nie rewolucja.

W porównaniu do dema PES 13 - znacznie lepsza jest Fifa
 

cegla07

Świeżak
Świeżak
po rozegraniu parunastu meczy z kolegami widać różnicę na plus, tak jak już wszyscy pisali, piłka odskakuje, podania mniej dokładne itp, ale największą różnicą są strzały, wg mnie w 12 dużo trudniej było uderzyć porządnie z dystansu a niezwykle łatwo sam na sam, a teraz odwrotnie, zza pola karnego dużo strzałów wpada a akcje sam na sam (z finezyjnym strzałem) jest trudniej wykończyć ale nie ma na co narzekać, jest ok :)
 

emmi

Świeżak
Świeżak
Sztuczna inteligencja zawodników jest znacząco poprawiona. Na poziomie legendarnym lub klasa światowa nie da się wcale łatwo strzelić bramki, a posłać górną prostopadłą piłką do wbiegającego napastnika i wyjść sam na sam zdarza mi się bardzo rzadko.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
co do bramkarzy hm nie wiem czy to moje złudzenie ale jak wylaczylem asyste zwiazana z bramkarzem to nie puszczal takich "szmat" dosyc dobrze bronił.. moj bramkarz jak i od komputera..
Widziałem ze w ustawieniach mozna wlaczyc lub wylaczyc ustawienie gry ręka? hm jaki to ma wpływ, mozna jakos reka niezauwazenie zagrac czy to losowo sie jakos dzieje?
 

kacperex

Użytkownik
Użytkownik
Ręka jest losowa.
CO do bramkarzy, to też zauważyłem wzrost ich rozgarnięcia. Lepiej wychodzą do piłek prostopadłych, dośrodkowań etc.
 

emmi

Świeżak
Świeżak
Jest to całkowicie losowe. Często biorą się z tego karne - zawodnik drużyny przeciwnej strzela, nasz obrońca stara się zablokować strzał, dostaje w reke i karny. Czysty przypadek. Używam tego w formie jakiejś nowinki w paru spotkaniach, na dłuższą metę nieopłacalne i może stać się bardzo flustrujące.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
aha, no co do wylaczenia asysty tez mi sie wlasnie wydaje ze sa bardziej rozgarnieci z daleka jak strzelalem to zawsze sie wyciagal i wybraniał a z asysta to zwykle puszczal
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
Czy prawidłowo demo działa TYLKO i wyłącznie pod HDMI ? Bo skoro na analogówce ekran jest ucięty to HDMI przy 32 calowym TV powinno problem rozwiązać ?

@Masownik20

Czytałem że HDMI jest wymagane do FIFY 13 i w ogóle w dwunastce już OVR słabo było widać więc jutro szukam HDMI w sklepach.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
ja mam 32 cale TV podpiety HDMi i działa jak nalezy.. swoją droga nie wiedziałem że w dzisiejszych czasach majac TV 32 Cale albo i większy ktoś żałuje parenascie zeta na kabel HDMI..Obraz miedzy HDMI a analogiem to niebo a ziemia
 

Brajley

Użytkownik
Użytkownik
HDMI naprawiło problem.Dzięki za radę.
 

Facepalm

Użytkownik
Użytkownik
Czy prawidłowo demo działa TYLKO i wyłącznie pod HDMI ? Bo skoro na analogówce ekran jest ucięty to HDMI przy 32 calowym TV powinno problem rozwiązać ?

@Masownik20

Czytałem że HDMI jest wymagane do FIFY 13 i w ogóle w dwunastce już OVR słabo było widać więc jutro szukam HDMI w sklepach.

Ja gram na monitorze LG 19 Cali i obraz jest w porządku.
 

PrzemaSS_POL

Użytkownik
Użytkownik
powiedzcie mi czemu niemam na demach fifki do pobrania? juz chyba po terminie jest dla zwykłych użytkowników.
 

noicojeszcze

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe dlaczego nie mogę pobrać tego dema skoro mam ten kod Gold 48 h z tej japońskiej gry. Jak chce pobrać to trailer zaczyna się ładować, za to jak wchodzę w wersje demonstracyjne to są tylko filmiki do pobrania. No chyba że ten 48 godzinny kod pozwala tylko grać przez neta.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
na trialu 48h nie pobierzesz dema
 

Do góry Bottom