DICE publikuje krótką zajawkę Battlefield 1. W grze nie zabraknie wybuchów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Już dzisiaj zobaczymy pierwszy, wielki pojedynek na serwerach Battlefield 1. Deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o tym wydarzeniu i opublikowali kolejną krótką zajawkę. Film zapowiada wybuchowe atrakcje z czołgami w roli głównej.

Battlefield 1 zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności podczas EA Play. Impreza Elektroników rozpocznie się o godzinie 22:00, ale wielki pojedynek został zaplanowany na 23:00. Możecie mieć pewność, że oba wydarzenia zobaczycie na naszej stronie.

DICE ponownie bawi się z graczami i firma opublikowała drugą zajawkę. Dzisiaj możemy spojrzeć na krótką prezentację walki z czołgiem. Podczas I wojny światowej te mocarne maszyny potrafiły przechylić szalę zwycięstwa w trakcie bitew i pewnie nie inaczej będzie w tytule Szwedów.

Deweloperzy w ciekawy sposób zapowiadają atrakcje i potrafią pobudzić wyobraźnię. Wieczorem zobaczymy 64-osobowe stracie, które pozwoli nam jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy warto czekać na Battlefield 1?


 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekam :rolleyes:
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak kończ prace o 22 do domu mam 4,5km dzisiaj przyjechałem rowerem mój rekord powrotu do domu to 8min bo większość trasy z górki dzisiaj będę musial pobić albo przynajmniej powtórzyć swój wyczyn żeby obejrzeć całą imprezę :D
 

kobe_x

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Słusznie
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Link do twitch mamy?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Link do twitch mamy?
Na Twitcha póki co nie widziałam linka, ale jest na yt:
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jasne że warto czekać gra zapowiada sie swietnie milion razy lepiej niz cod
 

Do góry Bottom