Dodatki do cos'a black ops

JiveMariusz

Świeżak
Świeżak
Witam,
Pobralem z xbox'a (za ms p) gre cod black ops (z amerykanskiego ip) i dodatki do tej super gierki (tez z amerykanskiego ip) ale gra dziala a dodatki juz nie ...
W hard drivie pisze ze wszystko ok tzn. nie pisze ze dodatek nie komplteny czy uszkodzony itd.
Swoje glowne konto mam na anglie bo kupilem 6k ms points na allegro ale nie wiem na co bylo te kupione konto ...
Wszystko ok z gra ale czemu dodatki nie dzialaja ?? w grze jak chcialem dolaczyc do kolegi (on ma dodatki i mu dzialaja) to on gral na jakies mapce z dodatku i mi wyskoczylo ze nie znaleziono jakiegos tam
dodatku (chyba first cos tam) i mnie wywalilo z serwa ...patrzalem i mam ten dodatek na hard drivie.
Dodam ze mam nie przerobiona konsole i mam pobrane 3 z 4 dodatkow do black ops (nie mam tego najnowszego)
I chce znow kupic konto z 6k ms p ale pytanie do was brzmi co mam zrobic/jak pobrac te dodatki zeby dzialaly i z jakich kont na glowne (czyli na anglie)
Z gory dzieki !
Pozdrawiam
 

JiveMariusz

Świeżak
Świeżak
Odpowie ktos ???
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
a jak pobierales dodatki ? przez gre czy przez xbox.com ?

ja mam konto na UK. Gre mam co prawda na plycie, ale mapy musialem pobierac z konta migrowanego na PL.

wiec wygladalo to tak - konto z allegro - migracja na PL. logowalem sie do tego konta na konsoli. odpalalem COD BO i tam przez Store pobieralem mapy. U mnie w ten sposob dziala.

Jezeli pobierales z xbox.com mozliwe ze konto z allegro nie bylo migrowane - wtedy polski adres ip nie pozwoli na korzytsanie z dodatkow (przynajmniej tak mysle)

pozdrawiam
 

JiveMariusz

Świeżak
Świeżak
Pobralem z marketplace
wlasnie kupuje nowe konto na allegro na anglie i zobaczymy czy zadziala ...
Jak nie to sie je zmigruje na pl i wedle ciebie bedziedz dzialac zobaczymy jak w praktyce !
Pozdro
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
ja jak pobieralem na niezmigrowanym koncie to dostawleam komunikat - nie mozna pobrac ztej lokazlizacji.

wiec tak jak mowie, zaloguj sie do kupionego konta, na nim uruchom COD i wejdz w store. tam pobierz - przeloguj sie na swoj profil i powinno smigac

pozdro
 

JiveMariusz

Świeżak
Świeżak
a jak ja wlazlem do gry i chce pobrac to pisze ze element nie dostepny z bierzacej lokalizacji.
Co mam zrobic ?
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
zalogowac sie do kupionego konta przez xbox.com i migrowac na PL :)

jak nie wiesz jak wpisz w google - jest dokladnie wytlumaczone krok po kroku

aaa zreszta :)

masz

Xbox Live w Polsce - migracja konta krok po kroku | Aktualności

pozdro
 

Saskey

Użytkownik
Użytkownik
Z|amiast punktów kup sobie jakiś ogomny słownik j. polskiego, zasad poprawnego pisania i interpunkcji.

Gre masz po polsku czy po Angielsku?
 

JiveMariusz

Świeżak
Świeżak
Nie dzieki nie skorzystam i interpunkcje mam gdzies i uzywanie polskich znakow ....
Dzieki mikesc, zmigrowalem konto i pobralem :D
Gre mam po angielsku, pozdrawiam i mozna close
 

JiveMariusz

Świeżak
Świeżak
A jak ja sciagnac aby byla po pl ?
 

RaF20B

Użytkownik
Użytkownik
A jak ja sciagnac aby byla po pl ?
Wystarczy że zmienisz język konsoli i ustawienia regionalne na Polskę,i gra sama się dostosuje.
 

JiveMariusz

Świeżak
Świeżak
Zmigrowac konot na pl ?? Bo mam wszystkie ustawienia na pl i gra jest po angielsku
 

mikesc

Użytkownik
Użytkownik
jezeli kupiles ang wer jezykowa gry to bedziesz mial angielski

ustawienia regionalne nic tutaj nie zmieniaja

pozdrawiam
 

Do góry Bottom