Dodatkowy pad do Xbox 360 E

janek1968

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mój syn ma Xboxa 360 E. Chciałbym mu dokupić dodatkowego pada ale te oryginalne bezprzewodowe są cholernie drogie. Dodatkowy pad przydał by się w takich grach jak Fifa. Pytanie czy można podłączyć jakieś pady przewodowe pod wejście USB pod tą konsolę. Piszę o przewodowym bo myślę jeśli można go spiąć to byłby zdecydowanie tańszy. Nie biorę pod uwagę używanych bo można trafić na już zajechane. Chodzi mi oczywiście o takie które są sprawdzoną i będą działać. Na Allegro jest dużo padów do Xboxa 360 ale masa z nich jest pewnie nie kompatybilna.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Mój syn ma Xboxa 360 E. Chciałbym mu dokupić dodatkowego pada ale te oryginalne bezprzewodowe są cholernie drogie. Dodatkowy pad przydał by się w takich grach jak Fifa. Pytanie czy można podłączyć jakieś pady przewodowe pod wejście USB pod tą konsolę. Piszę o przewodowym bo myślę jeśli można go spiąć to byłby zdecydowanie tańszy. Nie biorę pod uwagę używanych bo można trafić na już zajechane. Chodzi mi oczywiście o takie które są sprawdzoną i będą działać. Na Allegro jest dużo padów do Xboxa 360 ale masa z nich jest pewnie nie kompatybilna.

Pozdrawiam

na padach się nie oszczędza - tylko orginały, bo to zakup na lata, kupisz jakiś badziew to się rozsypie po roku albo i wcześniej
 

arturo213

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dokładnie jak kolega wyżej. Pady nie są już aż takie drogie do x360. Jednak lepiej nawet wydać te 120 niż kupić używany za 40 a coś będzie z nim nie tak. Jednakże ja kupiłem kiedyś używany za dość niska cenę i do tej pory wszystkie przyciski działają.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Poniżej 100 zł można znaleźć pady od 360 nowe wiec to nie jest ogromny wydatek a pad jest na lata
 

Do góry Bottom