dragon age poczatek kody;??

dawidek295

Xbox One
Xbox One
siemka sa moze kody do DA początek na xboxa 360??
nie potrzebuje tu obrażania mnie ze jestem lama albo cziter tylko prosze o kody;))!!
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ref
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma kodów.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Po co Ci kody? Większa przyjemność jest jak sam dojdziesz do wszystkiego, jak nie dajesz rady to zmniejsz poziom trudności.
 

thekoniq

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie. Nie ma kodów na Xbox 360, tylko na PC.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
aha bo stanąlem na takim grbasie niby osmiornica a i pomioty wychodzą też i te jego macki mnie biją;((
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Do gier na xboxa raczej nie ma kodów z wyjątkiem gta.

P.S.
Miałem tak samo w Dragon Age jak ty. Wkurzyłem się i przestałem w to grać.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
no właśnie stanąlem na nim i gra mnie wkurzyła ma ktoś na to sposob bo gram nałatwym i mnie ciągle zabija znaczy całą druzynę;((
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Kogo masz w drużynie na tym etapie gry i jakie lvl'e? Z tego co wiem, to z królową szarańczy (wspomnianym przez ciebie bossem) najlepiej walczy się na dystans.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ale mnie biją jego macki mam alisteira mnie wojownika morigean i tego krasnoluda małego;)) daj filmik z yt;)) albo coś;))
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Miałem tak samo w Dragon Age jak ty. Wkurzyłem się i przestałem w to grać.
U mnie podobnie. Na tym bossie zakonczylem swoje zmagania :)
Co do kodow to tez szukalem ale nie znalazlem
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
to zna koś sposob na tego bossa najlepiej jakby byl filmik;00
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
ref
 

michal9o90

Użytkownik
Użytkownik
heh ale nooby z was, ja za pierwszym razem pokonałem tą nic nie wartą królową gówna :)

ale tak to jest, jak w rpgi grają newby, cóż w skrócie mogę powiedzieć tak: nic ci nie da, sposób przejścia tego, bo nie ma sposobu, po prostu trzeba być dobrym strategiem, DA pomimo systemu rozgrywki który dzieje się w czasie rzeczywistym, to tak naprawdę to jest turowa gra, jest mnóstwo walk, którym nie podołasz nie grając turowo, czyli robiąc pauze przed każdym ciosem.

Po drugie grając w DA nie można marnować ile się chce mikstur regenerujących, powinno się tak grać, aby wychodzić z każdej drobnej walki bez używania ich i bez zabicia kogoś z drużyny, ponieważ to rodzi rany im więcej ran tym bardziej słabnie ci postać, a nawet jak się tak zdarzy to nie powinno się nigdy wykorzystywać zestawów do leczenia ran jeśli możesz wrócić do obozu, zawsze powinno się wracać do obozu jeśli jest możliwość bo to leczy automatycznie wszystkie rany.
Do tego powinno się dużo kupować i robić własnoręcznie okładów i zachowywać ich jak najwięcej, właśnie na takie specjalne okazje.

Podstawą rpg jest zbieranie jak najwięcej i zużywanie jak najmniej. (No i sprzedawanie, zeby zbierać kase) Jeśli tak nie grasz to mija się z celem włączanie rpgów.

Po trzecie w DA powinno się dużo gadać, co niestety mało z was graczy to robi, dlaczego się powinno? a no dlatego że gdy postać cię coraz bardziej lubi to dostajesz coraz większe premie do tej postaci.

A jeśli chodzi o samą drużynę to powinna być złożona z osób, które mają umiejętności, leczenia, otwierania zamków, wspomagania drużyny jakimiś zaklęciami, powinna być jedna osoba bardzo silna i jedna która doskonale się posługuje dwiema brońmi.

Ja na przykład gram drugi raz i spędziłem ostatnio 2 godziny na modernizowaniu ekwipunku, zmianach pancerzy, dobieraniu uzbrojenia itp. bo wszystko musi dobrze pasować do siebie.
 

Do góry Bottom