Dragon Ball: Raging Blast

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Namco Bandai Europe oficjalnie ogłasza plany wydania gry Dragon Ball: Raging Blast. Będzie to pierwsza odsłona serii Budokai Tenkaichi, która ukaże się na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3. Japoński koncern obiecuje świetną oprawę graficzną, danie większych możliwości postaciom oraz ulegające destrukcji otoczenie. Ta ostatnia z nowości ma być bardzo istotna podczas walki, ponieważ umiejętne wykorzystanie środowiska pozwoli zdobyć przewagę nad przeciwnikiem. Premiera pod koniec roku.



źródło: Dragon Ball: Raging Blast | Aktualności
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Genialnie, na taką grę czekałem od dłuższego czasu, na screenach wygląda cieeeeenko ale to dla mnie nie problem, wazne by miała to ,,coś,, a na pewno zagram.
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Świetnie, a już myślałem, że nie ujrzymy żadnej gry DBZ w tym roku. Mam tylko nadzieję, że będzie to gra znacznie lepsza niż Burst Limit, który trochę mnie zawiódł.
 

Patrick193

Świeżak
Świeżak
screeny cienkie, ale dbz mam w sobie to cos
 

Arctik

Użytkownik
Użytkownik
Nareszcie coś w stylu Budokai Tenkaichi a nie Budokai! Napewno będzie to lepsza gra od burst limit, może grafika nie będzie cudowna ale napewno będzie się super grało. Pewnie i tak będzie to o niebo lepiej wyglądało od Budokai Tenkaichi 3 na ps2 :D
Edit: znalazłem na youtubie takie coś KLIK troszkę więcej screenów się przez filmik przewinęło.
 

patryk878

Użytkownik
Użytkownik
Cała seria DB jest fenomenalna ale ja chciałbym czegoś więcej niż kolejnej napierdzielanki. Przecież z tej historii można by zrobić takiego rpg'a że Final wysiada ;p
Tak DBZ na GBA... zabijacz czasu jeden z większych na konsolce nintendo.
 

Arctik

Użytkownik
Użytkownik
Racja RPG z postaciami Dragon Balla mogło by się stać hitem a raczej na pewno by się nim stało. :D
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
ludzie to sa screeny z jakis beta testow tak gra nie bedzie wygladac nie oceniajcie po obrazkach ; P
juz nie moge sie doczekac. burst limit przeszedlem zarabiste a budokai tenkaichi 3 to podobno majstersztyk :D wiec jak to bedzie z tej seri i to na next geny to łohoho bedzie sie dzialo :D
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja przeszedłem Budokai 3, Tenkaichi Budokai 3 i Burst Limit :D. Mam nadzieję że ta gra bedzie mieszanką Burst Limit i Tenkaichi Budokai (grafika - Burst i gameplay -Tenkaichi). Co do screenów miejmy nadzieję że naprawde jest to jakaś wersja beta. Bo narazie wygląda to jak gra na PS2.
 

Kazik321

Użytkownik
Użytkownik
mi się gra podoba :D tylko graficznie te mapki... ale postacie to...CZAD K**** .
 

rafcio3d

Użytkownik
Użytkownik
No nareszcie:D Miałem budokai tenkaichi 3 na ps2 i gralo mi sie zaje***cie , mam nadzieje ze na x360 bedzie jeszcze lepiej :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
jesli bedzie drama pieces jak w bl-znienawidze

jak bedzie masa postaci(vide bt z ps2)-POKOCHAM:D
 

przezchlebian

Użytkownik
Użytkownik
MIEDZIANEK masz racje co do drama pieces Jak można 100 razy oglądać ten sam przerywnik Gdyby nie to burst limit byłby grą idealną A na nowego dragona czekam z niecierpliwoscia
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Jestem pod wrażeniem modeli postaci,wygląda jak narysowana, a nie jak model 3D :> teren rzeczywiście wymaga poprawy :>

Co do RPG DB to już cała seria była na GBA ;] BTW Historia DB została zamknięta już 1995 roku (wtedy ostatni rozdział mangi został wydany) i trochę mnie dziwi że do tej pory ciągle ją tłoczą tą samą historię w rożnych grach :p
 

xavi12

Świeżak
Świeżak
Z reguły nie pisze postow tylko czytam se tematy i lookam na forum ale tu musiałem napisac jak ja kocham X360 przeciez ja o tym marzyłem od kupienia konsoli . Dla mnie to moze byc to samo nawet jak Budokai Tenkaichi byle fajnie sie grało:D:D
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Heh, Namco Bandai zapowiedziało że otworzy w sierpniu polskie studio, wiec moze gra bedzie PL... Mazenia . Ważne aby były japońskie głosy
 

Biernacik

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm, napewno kupie, zawsze jak mam konsole, to obowiazkowo musze miec na niej jakas czesc dragon balla, co prawda teraz nie mam na x'a burst limit,ale jak wyjdzie nowa czesc, to od razu kupuje^^ Screeny wygladaja slabo,ale i tak mysle, ze gra bedzie niezla:D Jakby zrobili gre ala budokai tenkaichi 3 tylko lepsza grafika, to bym byl w niebowziety;)
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
No na to czekalem :D oby byl lepszy niz burst limit :D
 

Shinnoq

Użytkownik
Użytkownik
To będzie tylko zwykła napierdzielanka czy RPG ?
 

wisba

Użytkownik
Użytkownik
ja chetnie zagralbym w dragonballa. Najbardziej podobaloby mi sie jakby byl stworzony tak jak gry naruto. Od poczatku i od malego szkolisz mlodeko Goku na mistrza. To jest moje marzenie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom