Dying Light 2 dopiero na nowej generacji? Gra może nie trafić na PlayStation 4 i Xboksa One

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Twórcy z Wrocławia wciąż rozbudowują swoje wielkie dzieło. Studio nie zamierza zmarnować okazji i za pomocą The Following chce nam opowiedzieć kolejną historię w tym świecie. Oczywiście deweloperzy myślą już o kolejnym projekcie, ale nie wiadomo, czy kontynuacja Dying Light będzie mogła zadebiutować na aktualnej generacji.

Producent gry – Tymon Smektała – rozmawiał z dziennikarzem VideoGamera o Dying Light 2. Twórca zdradził, że jego ekipa ma wiele ambitnych planów:

„Oczywiście nie mówimy jeszcze o Dying Light 2. Po prostu jest za wcześnie. Mamy wiele bardzo ambitnych planów, więc na początku musimy sprawdzić, czy te pomysły mogą zostać zrealizowane na PlayStation 4 i Xboksach One.”
Techland po sukcesie Dying Light nie zamierza osiąść na laurach i planuje naprawdę wielką produkcję. Są to oczywiście bardzo wstępne plany, ale twórcy będą sprawdzać swoje koncepcje:

„Musimy teraz sprawdzić, czy nasze pomysły są naprawdę tak dobre, jak sądzimy i dlatego musimy przygotować prototypy. Aktualnie nie ma o czym mówić, ale z drugiej strony wiele dzieje się w naszym studio, gdzie przeprowadzamy testy, przygotowujemy prototypy i eksperymentujemy. Myślę, że teraz mamy bardzo jasne wyobrażenie o tym, co możemy zrobić z naszym IP i z naszym uniwersum, więc możecie spodziewać się od nas wielu przyjemnych rzeczy.”
Zaintrygowani? Ja bardzo. Po Dying Light chętnie zapoznam się z każdą kolejną produkcją Techlandu.


 

Blest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wątpię, prędzej czy później wydadzą bo jak konsole będą jeszcze 5 lat to muszą coś zrobić ;-)

Xperia Z3
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z 5 lat na pewno będą niby teraz wielkie obawy ale zapewne kolejna część ukarze się i na ps4 i Xone
 

Maik

Użytkownik
Użytkownik
5 lat ? Moim zdaniem dłużej jak 3 nie wytrzymają ^^ obym się mylił ;D bo się ciesze z tego że opóźniają rozpęd gier i grafiki dzięki czemu mój PC dłużej pociągnie nowe gry ;P
 

Do góry Bottom