Dylemat. Xbox One Elite czy Xbox One S

A Ty co byś kupił/a??


  • Total voters
    19
  • Poll closed .

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
rozmawiamy o kinekcie do X1... zainteresuj się ile jest gier na X1 na kinecta a dopiero potem pisz jakie to użyteczne urządzenie ;)
No i co to zmienia?
Nawet jak jest jedna gra którą dzieci lubią to wystarczy.
Dla miłośników napierdzielanek to chyba kinect nigdy nie był sensowny. Ale jednak są tacy co z tego korzystają intensywnie.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
uwielbiam wypowiedzi teoretyków ;)

Ale jednak są tacy co z tego korzystają intensywnie.
tak - widać to szczególnie po wypowiedziach tutaj użytkowników którzy go mają... Twoich mądrości nie będe dalej komentował... powiem tylko jedno - kup X1 z kinektem i niech u Ciebie aż się grzeje od bardzo intensywnego użytkowania przy jednej grze...
 

sp7foy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Twoich mądrości nie będe dalej komentował
No tak, tylko twoje mądrości są słuszne i prawdziwe. Bo ty nie używasz i nikt nie powinien.
Niewyobrażalne może być dla ciebie, że posiadam kinekta i jest intensywnie używany przez dzieciaki.
 
R

redRA

Guest
Nie jesteś sam :) kinecta sam może pary razy uzylem do gier ale za to dzieciaki moje maja świetną zabawę :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie jesteś sam :) kinecta sam może pary razy uzylem do gier ale za to dzieciaki moje maja świetną zabawę :)
Ja mam i się kurzy, ze względu na brak nowych gier ;p Skoro dzieciaki się fajnie bawią to niedawno wyszła nowa pozycja na Kinecta na XO, Fru: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/fru/c3q8bgfjz05n

Na dole masz filmiki jak w to się gra, wg mnie fajne, coś innego niż wszystko :D
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja wybrałem S. Konsola fajna, biała to nawiązanie do mojej pierwszej 360. Niestety wykonanie pada to dramat. Mam nadzieję, że ten elit jest lepszy bo standardowy mnie drażni i to bardzo. Chiński tani plastik.
 

rybak17

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupiłem białego pada z One S i nie narzekam na jakość wykonania.
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Być może zwykle od XO są jeszcze gorsze. Ja mam tylko porównanie do 360 i tam były super.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja zastanawiam się nad zakupem jakiegoś pada i myślę bardzo od x one s albo lunar white bo elite to nieporozumienie
 
Ostatnia edycja:

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Elite to nieporozumienie? Możesz rozwinąć.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie. Co masz na myśli? Większość chwali
 

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tez jestem ciekaw co jest wg Ciebie nieporozumieniem w padzie Elite
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tez jestem ciekaw co jest wg Ciebie nieporozumieniem w padzie Elite
Niestety jest nie wart swojej ceny 600 zl ?? Analogi są z tych samych podzespołów poczytajcie sobie na yt zobaczcie jakie luzy maja chyba ze już to naprawili ale ostatnio znajomy kupił i miał ten problem to chyba jest cos nie tak to jest tylko moja opinia nikogo nie chce obrażać
 
R

redRA

Guest
Za jednego elit mam 3 zwykle pady :) a przeciez lepszy nie bede przez pada elit :)
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Będziesz.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 
R

redRA

Guest
Chyba chudszy w portfelu :). Myslisz ze wydanie na pada 550zl da mi taka moc? ;)
 

kshychopata

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Za jednego elit mam 3 zwykle pady :) a przeciez lepszy nie bede przez pada elit :)
Za 1 elit masz 2 nowe białe.
Wiec jak jest ta jakość w elite czy nie ma ?
 

Polluks

Użytkownik
Użytkownik
Także uważam, że 600 zeta to przesada. Jednak Elita można już upolować za 400. Przy odpowiedniej i przemyślanej konfiguracji spustów (skrócenie skoku) i analogów naprawdę daje przewagę. Łopatki od spodu są świetnie wymyślone. U mnie sprawdziły się dwie, po jednej na każdą stronę. Mam po nimi przeładowanie i zmianę broni.
Jednak co kto woli...

Żeby nie odchodzić od tematu, to teraz ja bym kupił ONE S ale tylko z dyskiem 2TB i poszukał pada Elita w dobrej cenie.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Za 1 elit masz 2 nowe białe.
Wiec jak jest ta jakość w elite czy nie ma ?
Dla mnie jakość ma się nijak do ceny
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Elite najlepszy jest dla tych co graja w fpsy i bijatyki
 

Do góry Bottom