EA w stanie wojny z UFC

QuickShare

Użytkownik
Użytkownik
Albo odwrotnie. Prezes organizacji UFC, specjalizującej się w krwawych walkach w klatce nie szczędzi ostrych słów EA i mówi, że ma z nimi wojnę. Za co?

UFC Dana White Electronic Arts



Dana White, bo tak się nazywa ten prezes, to ktoś w rodzaju Dona Kinga walk w klatce: trzyma swoją organizację żelazną ręką, nic nie ma prawa się stać bez jego wiedzy lub pozwolenia. W dodatku jest pamiętliwy. Bardzo.

Powiedział więc teraz, że UFC jest w stanie wojny z Electronic Arts i to EA tę wojnę wywołało. Czym? Tym, że kiedy jakiś czas temu negocjował z nimi prawa do wydania gry o UFC, Electronic Arts powiedziało mu, że UFC nie jest prawdziwą dyscypliną sportu. A kilkanaście miesięcy później samo ogłosiło wydanie gry MMA, czyli o tym samym.
W międzyczasie UFC razem z THQ zrobiło swoją grę o walkach w klatce. Świetną grę, dodajmy (przeczytajcie recenzję UFC 2009 Undisputed), której sprzedało się już ponad 2 miliony kopii. A sam White wyrzucił ze swojej organizacji kilku zawodników, którzy zdecydowali się wystąpić w grze EA. Które, przypomnijmy, ogłosiło wydanie gry MMA, czyli o tym samym.
Przy okazji można zobaczyć, jak niewyparzony język ma pan White:

THQ i UFC nadstawiło swoje tyłki, wydając grę w czasach największego kryzysu. Zrobiliśmy to, ryzyko opłaciło sie, a teraz p... EA Sports też chce zrobić swoją grę. Poważnie? Nie to mówili nam półtora roku temu. (...) Mówili nam, że nigdy nie będą robili z nami interesów. Nie chcieli nawet się z nami spotkać na chwilę, bo MMA ich obrzydzało i nie uważali go za prawdziwy sport. Heh, szybko zmienili postawę, co? (...) Wiecie, jaka jest różnica między nami? Ja jestem w biznesie MMA, a EA - nie. EA g... obchodzi MMA. Pokazali to dobitnie.

Przynajmniej jest szczery. Moja opinia jest prosta: im więcej konkurencyjnych bijatyk, tym lepiej dla nas.




http://www.gamezilla.pl/content/ea-w-stanie-wojny-z-ufc
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
THQ popisało się w tym roku z UFC 2009 takiej gry sie nie spodziewalem myslalem ze bedzie gorsza a jest przekozacka ! najpierw mowia ze to nie sport a potem sami chca taka gre zrobic ? po tej nowince widac ze EA robi gry dla kasy zobaczyli jak sie UFC swietnie sprzedaje i chca sami zarobic. w swoim czasie zobaczy sie czy pobija UFC , THQ wysoka poprzeczke postawilo : D
 

borciuh

Użytkownik
Użytkownik
UFC jest zajbeiste :) muszę sobie kupić tę gre jak stanieje . bo 150zł to jeszcze za dużo jak na taką gre ;D
 

B0bek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
i tak jak zawsze wszystko jest robione tylko dla kasy i dlatego EA che wydać MMA
 

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie zachowanie Pana White jest nie poważne, podejrzewam że po prostu jest wkurzony bo EA robi tak by ominąć go w interesie ;P ponieważ nie robi gry o UFC (więc nie musi mu płacić za markę) i podpisuje umowy z samymi zawodnikami... moim zdaniem gra dzięki temu była by lepsza (od gry THQ) ponieważ byli by zawodnicy z różnych frakcji nie tylko z UFC, po pierwsze a po drugie można przypuszczać po FNR4 że gra była by bardziej realistyczna i oczywiście olśniewała by cudowną grafiką ;)
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
No jeśli EA zrobi taką grę jak FNR3 czy 4 tylko o MMA to na pewno będzie coś dobrego.

Ale EA ma rację: UFC nie jest dyscypliną sportu tylko organizacją zajmującą się MMA tak samo jak FIFA która zajmuje się piłką nożną albo WWE które zajmuje się Wrestlingiem.
 

KarasKSG

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Moim zdaniem z***** by było jakby EA dogadało się z Panem White'm , ponieważ wtedy wyszła by naprawdę dobra gra grałem w UFC Undisputed i jest to bardzo dobra gra ale mogli ją bardziej dopracować np. treningi takie jak w Fight Night ... no cóż teraz pozostaje nam czekać na grę MMA od EA.



Licz się ze slowami - Ango
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
no EA MMA zmiotlo by ufc. Sadze ze gra i tak czy tak wyjdzie, predzej czy pozniej. Dzis licza sie pieniadze i kazdego da sie przekupic. Poczekamy zobaczymy ;)
 

Do góry Bottom