Empik, PEGI i promocja

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
W Empiku pojawiła się ciekawa promocja. Nawet nie chodzi tutaj o to, ile zapłacimy za dany tytuł, ale o uświadamianie klientom, że jest coś takiego jak PEGI i kategorie wiekowe dla gier. Pomysł super. Brawa dla Empiku.


Mam nadzieję, że dzięki takim akcjom wiedza o tym, że mamy gry dla dorosłych, jak i dla dzieci stanie się bardziej powszechna i rzadziej będą one wrzucane do jednego worka.

Dzięki, Arti.

Empik, PEGI i promocja
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Ta wiedza powinna jedynie obchodzić sprzedawców, no może rodziców też, ale w znacznie mniejszym stopniu. To Pani za kasą nie zwraca uwagę na to co sprzedaje, tylko zrobi "bip" i krzyknie 49,99... Co tam, że dziecko kupuje GTA IV z napisem 18+... Rodzic wystarczy, że na X'ie włączy kontrolę rodzicielską i wprowadzi wiek dziecka (czy jak to tam działa) i gra dla starszej osoby się nie włączy. No ale to moja opinia, czekam na inne :)
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Ja byłem ostatnio świadkiem sytuacji gdy Pani w sklepie odmówiła sprzedaży filmu Dark Knight dzieciakowi (15-16 lat) ale to nie w Polsce było;) Pomysł fajny tylko nakleili naklejkę a w tle GOW2 i Far Cry ;)))
 

matix755

Użytkownik
Użytkownik
Ta promocja jest w takim przedziale wiekowym dlatego że te gry słabo schodzą.
ale będzie się opłacać kupić jakieś dobre gry EA itp
 

WarreNPL

Użytkownik
Użytkownik
w Polsce nie schodzą gry bo każdy ściąga i akurat z takim znaczkiem nikt nie chce kupić ....
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
z takim znaczkiem czlowieku na gorze sa wiekszosc szczerze nudnych gier jak kung fu panda albo lego indiana jones. ja od gier wymagam wiecej akcji wiesz co mam na mysli ? :D to ze tyle typa ma przerobione nie znaczy ze tylko sciagaja.
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
pamiętam jak pare lat temu kupowałem w Anglii Metal Gear Solid 3 a koleś przy kasie poprosił o dokument z datą urodzin :) zdziwko niezłe, a wracając do tematu, empik chyba chce sie pozbyć wszystkich kung fu panda z magazynów i innych tego typu "nieschodzących" im tytułów, niż uświadomić ograniczenia wiekowe :D
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
kozak tych kung fu panda w to w ... sprzedali. do xbox'ow dolaczali z indiana jonsem ahhh. tez mam :D:D
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
no o tych nie mówie, tylko o tych normalnie sprzedawanych, bez konsoli
 

karolinho2111pl

Użytkownik
Użytkownik
Fifa 09,Burnout Paradise,Grid , Skate czy NFS: Undercover ... :rolleyes: . Aż tak złe gry to nie są
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
nom nie ale jak ktos chce jakas strzelanke to juz troche lipa ;/ bo sobie nie kupi strzelanki od 12 roku życia :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom