Fifa 13 Jak wrzucić to na dysk?

rawison

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem. Dziś ściągnąłem fife 13 i zamiast obrazu były pliki:
$System update
AUDIO_TS
VIDEO_TS
default.xex

Gra waży 8 giga z kawałkiem. Nie wiem co zrobić z tymi plikami aby pograć. Używam Iso2God. Mam przeróbkę RGH. Proszę o pomoc.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wygląda jakby do XEX'a było przerobione już.. tylko te foldery AUDIO i VIDEO coś podejrzane, zrób sobie folder np. FIFA 13 i tam właduj te wszystkie pliki i wrzuć na konsolę, odpal z pliku defautl.xex - zobacz czy pójdzie

Mam FIFĘ 13 PL , ale w GOD'dzie, i waży 8,7 GB
 

rawison

Użytkownik
Użytkownik
Mówiąc podejrzane masz na myśli coś co może uszkodzić moją konsolę?
 

TigraTeam

Banned
AUDIO_TS VIDEO_TS default.xex wrzuc w do folderu fifa i na dysk nic sie nie uszkodzi
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mówiąc podejrzane masz na myśli coś co może uszkodzić moją konsolę?
Uszkodzić sie nic nie uszkodzi :) najwyżej się nie uruchomi ... ale napisałem tak,ponieważ, mam kilkanaście gier w XEX i w żadnej nie mam takowych folderów: audio.ts i video.ts.
 

rawison

Użytkownik
Użytkownik
Nie tworząc nowego tematu a co za tym idzie spamu. Zapytam tutaj. Mam dysk zewnętrzny przenośny 160 gb sformatowany pod fat 32. Co jakiś czas gdy gram coś się dzieje i wywala mnie z niej. Dodam tylko że gdy nie gram dysk działa sprawnie. Ma ktoś jakieś pomysły? Może jakieś ustawienia przy formatowaniu albo coś? Aha i jeszcze jedno zdarzyło mi się że podczas przerzucania gry coś się zawiesiło i straciłem wszystkie moje gry i musiałem formatować go od nowa. Czy jest jakiś dobry program do bezpiecznego przerzucania plików. Najlepiej polski i darmowy. Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam !
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Najpierw to przetestuj sobie ten dysk programem HD TUNE, bo może z nim jest problem.
Kopiować dane możesz jakimkolwiek programem na kompie, ja używam TOTAL COMMANDER'a .
 

rawison

Użytkownik
Użytkownik
Najpierw to przetestuj sobie ten dysk programem HD TUNE, bo może z nim jest problem.
Kopiować dane możesz jakimkolwiek programem na kompie, ja używam TOTAL COMMANDER'a .
Przeskanowałem dysk tym programem pod kątem błędów było wszystko ok więc nie robiłem screena a co do tego pierwszego skanowania to nie wiem więc wklejam zdjęcie:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 72822a5a40c62.png

I co wszystko jest ok?

Ps: Przy dysku 160 gb wie ktoś może jaką jednostkę alokacji ustawić przy formacie?

Zauważyłem jeszcze że spakowany plik tej fify waży 8 gb a gdy wypakuje wszystko zajmuje 13 kb. Wie ktoś o co chodzi? Pierwszy raz coś takiego spotkałem.

Pozdrawiam !
 

krasnal1992

Użytkownik
Użytkownik
Na moje oko plik z fifą którą wypakowywałes to było *.iso. Zamiast to wypakowywac winrarem/zipem wrzuć to do exiso albo iso2god jak wolisz.
 

rawison

Użytkownik
Użytkownik
Przy iso2god pisało error przepuściłem zgodnie z poradnikiem przez exiso i działa. Dysk też sformatowałem i na razie nic się nie wyłącza więc wszystko jest chyba ok
 

rawison

Użytkownik
Użytkownik
Sorry że taki spam ale mam jeszcze jeden problem chodzi o grę Injustice.W zapakowanym pliku są takie foldery.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 48289f8ee6c37.png

Przez Iso2God nie chce przejść bo wyskakuje error a Przez ex-iso niby przechodzi ale gdy próbuję włączyć grę pokazuje się jakiś błąd ( nie pamiętam dokładnie treści)

Jakieś pomysły?
 

Do góry Bottom